می خواهید ماشین برقی بخرید؟ خوب ، ممکن است بخواهید قبل از انتخاب خود تا سال ۲۰۲۱  یعنی زمان طوفان بزرگ رونمایی ماشین های الکتریکی صبر کنید.

فیات ۵۰۰ ای

عکس های فیات ۵۰۰ ای

به دنبال محبوب ترین و موفق ترین خودروی فیات در سال های اخیر ، یعنی مدل ۵۰۰ ، مدل ۵۰۰ برقی کاملاً جدید (که یک ماشین اساساً متفاوت در یک پلت فرم جدید است) که ویژگی های زیادی برای زندگی مدرن دارد به تازگی معرفی شده است. این مدل الکتریکی جدید فیات از لحاظ فرمول های زیبایی ظاهری حرفی برای گفتن دارد،همچنین یک محصول برتر است و با دامنه ادعایی  ۳۲۰ کیلومتر (اثبات شده بر اساس روش آزمایش وسایل نقلیه سبک و هماهنگ در سراسر جهان) (۱۹۸ مایل) یا ۴۰۰ کیلومتر (۲۵۰ مایل) در شهر می باشد ،پس با این اوصاف این مدل خرید جذابی به نظر می رسد. طبق پیش بینی ها تحویل باید از اواخر سال ۲۰۲۰ آغاز شود ، اما فیات زمان دقیق شروع فروش آن را مشخص نکرده است.

پورشه تایکان کراس توریسمو

عکس های پورشه تایکان کراس توریسمو ۲۰۲۱

اگر چیزی که شما را از خرید یک پورشه تایکان منع می کرد ، ارتفاع کم سواری و صندوق عقب نه چندان بزرگ بود ، شاید بهتر باشد منتظر تایکان کراس توریسمو سال آینده باشید. این در اصل نسخه تولیدی مفهوم الکتریکی کراس توریسمو است (که پیش نمایش تایکان را نشان می دهد) ، بنابراین بدنه واگن ،  به سیستم تعلیق بلندتر و روکش پلاستیکی مجهز می شود. اگر یک شاسی بلند یا کراس اوور واقعی می خواهید ، ممکن است بخواهید تا سال ۲۰۲۲  و طوفان عظیم رونمایی ماشین های الکتریکی صبر کنید تا مدل جدید در سایز پورشه ماکان و دارای باتری الکتریکی را تحویل بگیرید.

رنو توئینگو ضد-ای

داچیا اسپرینگ ، مقرون به صرفه ترین خودروی الکتریکی، با تصاویر ثبت اختراع رونمایی شده است

 

توئینگو در صحنه اتومبیل های کوچک اروپا به اندازه آنچه که می توانست سر و صدا ایجاد کند موفق نبوده است ، بنابراین اکنون رنو مشغول ساخت یک نسخه کاملاً الکتریکی است که محبوبیت خود را از این طریق افزایش می دهد. ما واقعاً نمی دانیم که چرا خودروساز فرانسوی این مسئله را به چالش می کشد ، زیرا در حال حاضر مدل زوئی بسیار محبوب را به فروش می رساند. آنچه که این امر را عجیب و غریب می کند این است که توئینگو برقی تنها با یک باتری کوچک ۲۲ کیلووات ساعتی (اندازه مشابه بسته های جدیدترین PHEV ها) و کمتر از نصف برد طولانی ترین زوئی ارائه می شود.

با طوفان بزرگ رونمایی ماشین های برقی همچنان همراه باشید.

بخش دوم مقاله

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید