می خواهید ماشین برقی بخرید؟ خوب ، ممکن است بخواهید قبل از انتخاب خود تا سال ۲۰۲۱  یعنی زمان طوفان بزرگ رونمایی ماشین های الکتریکی صبر کنید.

The Lightyear One

تصاویر The Lightyear One

Lightyear One باید یکی از جذاب ترین وسایل نقلیه در این لیست باشد ، زیرا طراحان آن تمام تلاش خود را برای کارآیی هرچه بیشتر آن انجام دادند. دامنه WLTP ادعا شده ۷۲۵ کیلومتر (۴۵۰ مایل) ، ضریب درگ ۰.۲۰ و قسمت فوقانی کاملاً پوشیده شده از صفحات خورشیدی خواهد بود. این ماشین الکتریکی جدید قرار است در هلند ساخته شود و اگر این پروژه همچنان در جریان باشد ، یک نسخه سری در سال ۲۰۲۱ نمایش داده می شود و سپس قرار است تولید (آنچه ما تصور می کنیم) به تولید محدود در تأسیسات شرکت در هلموند باشد.

Xpeng P7

تصاویر عملکرد Xpeng P7

گفته می شود که Xpeng در حال حاضر بیش از ۲۰،۰۰۰ صندوقدار P7 در چین فروخته است ، جایی که مردم گزینه خرید تسلا مدل ۳ ساخت محلی را دارند. دلیل محبوبیت آن ، ترکیبی از ویژگی هایی است که به لطف داشتن فن آوری ، دامنه و کارایی عالی ، آن را به یک رقیب شایسته برای تسلا تبدیل می کند. این شرکت چینی علاقه خود را به فروش این خودرو در اروپا (همراه با کراس اوور G3) ابراز کرده و عرضه آن در قاره کهن ممکن است در سال ۲۰۲۱ اتفاق بیفتد.

Lucid Air

تصاویر نسخه رویایی Lucid Air

 

یکی دیگر از مختل کنندگان احتمالی برتری تسلا در بخش سدان برقی ، به ویژه در ایالات متحده ، سدان Lucid Air است. این مدل نه تنها می تواند با بهترین مواردی که در حال حاضر تسلا ارائه می دهد مطابقت داشته باشد ، بلکه در واقع سرعتش سریع تر و برد آن طولانی تر است ، به لطف خروجی ۱۰۸۰ اسب بخار و برد EPA پیش بینی شده ۸۳۲ کیلومتر (۵۱۷ مایل) با یک بار شارژ به لطف یک باتری بزرگ ۱۱۳ کیلووات ساعتی.

با طوفان بزرگ رونمایی ماشین های برقی همچنان همراه باشید.

بخش سوم مقاله

 

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان