طوفان بزرگ رونمایی ماشین های الکتریکی که در سال 2021 می آیند (بخش چهارم)

طوفان بزرگ , ماشین الکتریکی , رونمایی

می خواهید ماشین برقی بخرید؟ خوب ، ممکن است بخواهید قبل از انتخاب خود تا سال ۲۰۲۱  یعنی زمان طوفان بزرگ رونمایی ماشین های الکتریکی صبر کنید.

The Lightyear One

تصاویر The Lightyear One

[cycloneslider id=”29″]

Lightyear One باید یکی از جذاب ترین وسایل نقلیه در این لیست باشد ، زیرا طراحان آن تمام تلاش خود را برای کارآیی هرچه بیشتر آن انجام دادند. دامنه WLTP ادعا شده 725 کیلومتر (450 مایل) ، ضریب درگ 0.20 و قسمت فوقانی کاملاً پوشیده شده از صفحات خورشیدی خواهد بود. این ماشین الکتریکی جدید قرار است در هلند ساخته شود و اگر این پروژه همچنان در جریان باشد ، یک نسخه سری در سال 2021 نمایش داده می شود و سپس قرار است تولید (آنچه ما تصور می کنیم) به تولید محدود در تأسیسات شرکت در هلموند باشد.

Xpeng P7

تصاویر عملکرد Xpeng P7

[cycloneslider id=”30″]

گفته می شود که Xpeng در حال حاضر بیش از 20،000 صندوقدار P7 در چین فروخته است ، جایی که مردم گزینه خرید تسلا مدل 3 ساخت محلی را دارند. دلیل محبوبیت آن ، ترکیبی از ویژگی هایی است که به لطف داشتن فن آوری ، دامنه و کارایی عالی ، آن را به یک رقیب شایسته برای تسلا تبدیل می کند. این شرکت چینی علاقه خود را به فروش این خودرو در اروپا (همراه با کراس اوور G3) ابراز کرده و عرضه آن در قاره کهن ممکن است در سال 2021 اتفاق بیفتد.

Lucid Air

تصاویر نسخه رویایی Lucid Air

[cycloneslider id=”31″]

 

یکی دیگر از مختل کنندگان احتمالی برتری تسلا در بخش سدان برقی ، به ویژه در ایالات متحده ، سدان Lucid Air است. این مدل نه تنها می تواند با بهترین مواردی که در حال حاضر تسلا ارائه می دهد مطابقت داشته باشد ، بلکه در واقع سرعتش سریع تر و برد آن طولانی تر است ، به لطف خروجی 1080 اسب بخار و برد EPA پیش بینی شده 832 کیلومتر (517 مایل) با یک بار شارژ به لطف یک باتری بزرگ 113 کیلووات ساعتی.

با طوفان بزرگ رونمایی ماشین های برقی همچنان همراه باشید.

بخش سوم مقاله

 

 

ایستگاه‌های شارژ

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

اخبارفناوریاطلاعاتتماس