آیا می توان در باران و هوای مرطوب خودرو برقی را با امنیت کامل شارژ کرد.

وقتی صحبت از ایمنی اتومبیل های الکتریکی و کامیون ها می شود ، یکی از سوالات متداول این است که آیا هوای نامناسب و مرطوب تاثیری در امنیت شارژ مجدد خودروی برقی دارد؟ حال ، اگر همیشه یک گاراژ خشک و دنج با یک درگاه شارژ اختصاصی در اختیار دارید ، شاید این فکر هرگز به ذهن شما خطور نکرده باشد.

  • در بحث ایمنی خودرو چیزی به عنوان سوال گنگ مخصوصا در مبحث شارژ خودرو برقی وجود ندارد.
  • بسیاری از افراد تصور می کنند که هنگام بارندگی ، اتصال یک ماشین الکتریکی می تواند خطرناک و ناایمن باشد.
  • نگران نباشید ، ماشین های الکتریکی و ایستگاه های شارژ مجدد برای کنترل آب و هوای بد ساخته شده اند.
  • برخی از قطعاتی که در ماشین الکتریکی ضدآب هستند ، می توان به زیر آب ، شناورها یا تجهیزات مشابه اقیانوسی اشاره کرد.

امنیت کامل شارژ خودرو برقی , باران و هوای مرطوب , ایمنی اتومبیل های الکتریکی

برای هر کسی که در آب و هوای نامناسب گرفتار شده است در این وضعیت شارژ باتری به سمت صفر می رود – و تنها گزینه استفاده از ایستگاه شارژ در فضای باز است – معضل بارگیری مجدد باران راهی است که به طور ناگهانی به ذهن شما می رسد . این امر به ویژه وقتی خودروهای الکترونیکی مقبولیت بیشتری پیدا می کنند و ایستگاه های شارژ عمومی به بخشی جدایی ناپذیر از رانندگی روزمره تبدیل می شوند ، بیشتر صدق می کند.

راتلیف کارشناس خودروهای برقی می‌گوید امنیت کامل شارژ خودرو برقی در باران و آب و هوای مرطوب سوالی است که “بارها و بارها” شنیده است در حالی که سالها کار بر روی وسایل نقلیه امنیت بالا را هنگام شارژ در شرایط ویژه آب و هوایی تضمین است. او می گوید: “کاملاً ، تقریباً در هر شرایط آب و هوایی قابل شارژ است.” به این دلیل که وسایل نقلیه الکتریکی به طور هدفمند برای مقاومت در برابر نفوذ باران و آب مهندسی شده اند ، نیازی به ذکر ذرات گرد و غبار مزاحم است که می تواند ویرانگر یک سیستم الکتریکی باشد.

راتلیف می گوید یک ماشین الکتریکی یا کامیون ، مانند نیسان لیف ، دارای “امتیاز IP 67” است. خوب ، منهای مهندسانی که این داستان را می خوانند ، متوجه می شویم که در این مرحله جمعیت را کاملا از دست داده ایم. امنیت کامل شارژ خودرو برقی برقرار است.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید