هزینه شارژ ماشین الکتریکی چقدر است. این سوال پر تکراری است که تمام علاقمندان به خودرو برقی در تمام دنیا با آن مواجهه شده اند.

هزینه شارژ ماشین الکتریکی در ایستگاه های شارژ

هزینه شارژ ماشین الکتریکی به طور کلی در یک محل شارژ عمومی به شبکه محلی شارژ و موقعیت نقاط شارژ بستگی دارد. بسیاری از ایستگاه های شارژ محلی روش پرداخت هر جلسه را به روش شارژرهای خیابانی پرداخت در محل ارجاع می‌دهند. اما از طرفی اگر به اشتراک شبکه دسترسی داشته باشید ، گاهی اوقات می توانید از این مراکز رایگان استفاده کنید.

از طرف دیگر هزینه شارژ خودرو برقی در مکان های شارژ عمومی نیز بسته به میزان آپشن های قدرت و آهسته (شارژ شدن چراغ) ، سریع (پارکینگ) یا سایر خدمات (ایستگاه های خدمات بزرگراه) متفاوت است.

مراکز شارژ سریع به طور معمول در ایستگاه های خدمات بزرگراه یافت می شود و همچنین می تواند برای رانندگان خاص رایگان باشد اما به طور کلی یکی از گزینه های گران قیمت است. در اصل ، از آنجا که آنها شارژ سریع تری را ارائه می دهند (رانندگان به طور معمول می توانند در عرض ۲۰-۴۰ دقیقه ماشین الکتریکی را تا ۸۰٪ شارژ کنند) و راحتی بیشتری دارند ، بنابراین قیمت بالاتری دارند.

شارژرهای سریع Pod Point در Lidl 23p / kWh و در Tesco 24p / kWh هزینه دارند که برای ۳۰ دقیقه شارژ (حدود ۱۰۰ مایل برد) حدود ۶-۷ پوند است.

هزینه شارژ خودرو برقی

 

هزینه شارژ ماشین الکتریکی در خانه

امکان شارژ ماشین الکتریکی در خانه گزینه مورد نظر برای شارژ بیشتر صاحبان خودرو برقی است. داشتن پایین ترین تعرفه انرژی در منزل برای پایین نگه داشتن این هزینه بسیار مهم است ، زیرا هزینه شارژ در قبض برق عادی شما لحاظ می شود.

هزینه نصب یک نقطه شارژ خانگی در حدود ۱۰۰۰ پوند است اما با کمک هزینه دفتر وسایل نقلیه با آلایندگی کم (OLEV) ، می توانید هزینه اولیه را تا ۳۵۰ پوند کاهش دهید.

علاقمندان به خودرو برقی

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

 

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید