سدان تمام برقی بی ام و مدل i4

سدان تمام برقی بی ام و مدل i4

سدان تمام برقی بی ام و مدل i4 در ویدیوی تست دینامیک جدید پیش از رونمایی، بسیار سریع و بی نقص عمل کرده است و رانندگی سرگرم کننده و مهیجی را به نمایش گذاشته است.

بی ام و i4

در کنار بی ام و مدل i4 ، بی ام و iNext یک وسیله نقلیه کاملاً الکتریکی و مورد انتظار جدید است که امسال از طرف خودروساز لوکس آلمان ارائه می شود. برخلاف بی ام و i3 ، این پیشرانه بر روی پیشرانه الکتریکی نسل پنجم آینده بی ام و ساخته شده است که باید خودروهای برقی کارآمدتر و با برد بیشتر را امکان پذیر کند. ما هنوز تمام جزئیات نهایی تولید را نداریم ، اما ب ام و قبلا ادعا کرده است که این سدان برقی قادر خواهد بود با باتری 80 کیلووات ساعت به برد 600 کیلومتر (373 مایل) برسد. آنها در مورد برد مبتنی بر WLTP صحبت می کنند و محدوده دنیای واقعی با یک بار شارژ احتمالاً نزدیک به 300-320 مایل خواهد بود.

این خودروساز می گوید که “موتور الکتریکی تولید شده برای بی ام و مدل i4 حداکثر توان تولیدی در حدود 390 کیلووات / 530 اسب بخار را دارد.” انتظار می رود نسخه تولیدی بی ام و مدل i4 تا چند ماه آینده با تمام جزئیات رونمایی شود تا تحویل ها در اواخر سال جاری آغاز شود.

فیلم تست دینامیک بی ام و i4

امروز ، بی ام و اعلام کرد که مرحله آخر آزمایش دینامیک رانندگی را تکمیل می کند و از این فرصت ها برای انتشار ویدئویی از آخرین نمونه اولیه در حین آزمایش استفاده می کند.

 

برای اولین بار ، ما یک بی ام و با مشخصات ورزشی برای رانندگی کاملاً الکتریکی کاملاً از ابتدا تولید کرده ایم. بی ام و مدل i4 هر آنچه را که بی ام و معرف آن است ارائه می دهد – و کاملاً برقی نیز هست. مانند پورشه با تایکان ، بی ام و سعی دارد تا از عملکرد درگ استریپ دیوانه که تسلا با اتومبیل های الکتریکی عملکرد خود بر آن تسلط دارد فاصله بگیرد و در عوض ، این خودروساز بر عملکرد هندلینگ و پیچیدن تمرکز دارد.

تست دینامیک جدید

 

سدان تمام برقی بی ام و مدل i4 احساس سبکی و چابکی را در عین قدرت و مقتدر بودن منتقل می کند. به نظر می رسد با قابلیت اطمینان جهت دار و سطح بالای پایداری در پیچ ، خود را به جاده متصل می کند. همه وسایل نقلیه الکتریکی قادر به شتاب گیری سریع و مستقیم هستند.

 

 

 

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس