سقف خورشیدی تسلا امسال وارد اروپا و کانادا می‌شود

انرژی خورشیدی

سقف خورشیدی تسلا امسال وارد اروپا و کانادا می‌شود. طبق گفته مدیر عامل شرکت تسلا، این شرکت در حال آماده سازی   محصول سقف خورشیدی خود و گسترش آن به کانادا و اروپا نیز است ، اتفاقی که ممکن است به زودی و در سال جاری رخ دهد.

عرضه سقف های جذب کننده انرژی خورشیدی در ابتدا بسیار سخت آغاز شد. لذا این خودروساز می‌بایست طول عمر محصول خود را آزمایش کند ، طراحی را برای نصب سریعتر ، افزایش سطح تولید و به همراه هزینه پایین تر انجام دهد.

سال گذشته همه چیز تغییر کرد زیرا تسلا با استفاده از کاشی های سقفی خورشیدی نوع زیرانداز  در واقع محصول خود را تغییر داد و همچنین قیمت محصول را نیز همزمان کاهش داد. این شرکت همچنین سرعت بخشیدن در نصب بام ها را در اولویت کاری خود قرار داد تا استقرار سقف های خورشیدی را تسریع کند ، که در دو سه ماهه اخیر نتایج را نشان می دهد.

استقرار این محصول به ایالات متحده محدود شده است ، اما اکنون ، مدیر عامل شرکت آقای ماسک ایده ای از جدول زمانی برای گسترش در بازارهای جدید را به مردم ارائه داده است.

با این حال ، کانادا یک کشور بزرگ است و ما فقط شاهد مشاغل سقف خورشیدی در منطقه تورنتو بودیم و تا گسترش آن ، می توان انتظار داشت محدودیت در دسترس بودن باشد. ماسک همچنین گفت که تسلا می تواند اواخر امسال سقف خورشیدی را در اروپا راه اندازی کند ، اما اعتماد به نفس کمتری در این باره نشان داد.

گسترش سقف خورشیدی تسلا در بازارهای دیگر نه تنها با تولید کاشی در Gigafactory نیویورک ، بلکه همچنین توسط تسلا در استخدام نصاب محدود خواهد شد.

اگرچه تسلا همچنین شرکت های بام شخص ثالث را برای نصب کاشی های سقفی خورشیدی واجد شرایط می کند ، که می تواند استقرار سریعتر را امکان پذیر کند.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس