گروه شفلر تولید انبوه موتورهای الکتریکی هیبریدی و خودروهای الکتریکی را آغاز می کند

شفلر ، تولید کننده فناوری پیشرانه الکتریکی ، تولید انبوه ماژول های هیبریدی ، واحدهای درایو هیبریدی و انتقال محور کاملاً الکتریکی را آغاز می کند. همراه با یک سری سفارشات تولید انبوه برای موتورهای الکتریکی در بخش خودروهای سواری ، اخیراً گروه شفلر وارد بخش کاربردهای سنگین برای وسایل نقلیه تجاری شده است. این شرکت سفارش تولید انبوه موتورهای الکتریکی با فناوری “سیم پیچ موج” (wave winding) را اعلام کرده است که در واقع جهت ایجاد چگالی قدرت بالا و سهولت در مونتاژ طراحی شده است.

موتورهای الکتریکی هیبریدی

از سال ۲۰۲۴ ، شفلر یک واحد محرکه متشکل از دو موتور الکتریکی و انتقال با الکترونیک قدرت یکپارچه را تحویل می دهد. این شرکت می گوید که در واقع سیستم جدید درجه قدرت ۱۲۰ کیلووات و عملکرد بالا با مصرف سوخت کم را ارائه می دهد.

موتورهای الکتریکی: شروع تولید انبوه

امسال شاهد تولید انبوه ماژول های هیبریدی ، واحدهای درایو هیبریدی و انتقال محوری تمام الکتریکی خواهیم بود. اساس تولید موتور الکتریکی Schaeffler یک سکوی فناوری مدولار و کاملاً یکپارچه است. تخصص قوی و متمرکز شفلر در زمینه های تولید و فناوری در تمام اجزای سیستم های محرکه الکتریکی ، کلید موفقیت در صنعتی سازی محصولاتی است که هم از نظر فنی پیشرفته و هم سودآوری بالایی دارند. همراه با یک سری سفارشات تولید انبوه برای موتورهای الکتریکی در بخش خودروهای سواری ، اخیراً این مجموعه با ورود به بخش برنامه های کاربردی سنگین برای وسایل نقلیه تجاری ، به یک نقطه عطف دیگر رسیده است. این شرکت یک سفارش تولید انبوه برای موتورهای الکتریکی با فناوری “سیم پیچ موج” اعلام کرده است ، فناوری ارائه چگالی قدرت بالا و همچنین مزایای حین مونتاژ.

ثبت سفارش برای درایوهای ترکیبی اختصاصی

همانطور که سال گذشته گزارش شد ، شافلر یک رکورد سفارش برای درایوهای هیبریدی اختصاصی دریافت کرده است. از سال ۲۰۲۴ ، مجموعه بزرگ فنی ، مهندسی و تولیدی شفلر یک واحد محرکه متشکل از دو موتور الکتریکی و انتقال قدرت با الکترونیک قدرت یکپارچه را تحویل می دهد. رده قدرت سیستم ۱۲۰ کیلووات عملکردی مشابه خودروهای اسپرت با مصرف سوخت کم را ارائه می دهد. رئیس بخش تجارت الکترونیکی می گوید: “ما در حال پیشرفت عالی هستیم.” و در دامه اظهار داشت که : “سبد محصولات ماژولار ما را قادر می سازد راه حل های سفارشی تولید حجم را برای رفع هرگونه نیاز مشتری ارائه دهیم.” این موفقیت ها در بخش تجارت E-Mobility نشان دهنده جایگاه بالای شرکت به عنوان یک تامین کننده خودرو و صنعت به طور کلی است. همانطور که سبد محصولات جامع آن را نشان می دهد ، در واقع مجموعه شفلر یک تامین کننده اجزا ، سیستم و خدمات است.

گروه شفلر تولید انبوه

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید