تسلا دامنه نسخه تازه مدل۳ را در به روز رسانی نرم افزار جدید افزایش می دهد. تسلا شروع به ارائه به روزرسانی نرم افزاری جدید کرده است که در حال افزایش دامنه وسایل نقلیه جدید ۲۰۲۱ مدل ۳ می باشد.

به نظر می رسد که تسلا هم کارایی را بهبود داده و هم دامنه نمایش داده شده را تغییر داده است.

در اوایل سال جاری ، تسلا چندین به روزرسانی سخت افزاری را برای مدل ۳ و مدل Y معرفی کرد که در نتیجه دامنه بیشتری را در مدل های ۲۰۲۱ ایجاد کرد.

طبق گزارشات اخیر ، هکر تسلا “گرین” توانست متوجه شود که تسلا در حال آماده سازی یک به روزرسانی میان افزار است که با ارائه “بسته کارآیی” جدید از طریق نرم افزار ، دامنه بیشتری را فعال می کند.

در حال حاضر ، چندین مالک از وسایل نقلیه کاملاً جدید ۲۰۲۱ مدل ۳ گزارش داده اند که مدل جدید ۲۰۲۰.۴۸.۱۲ در حال ارتقا دامنه است.

تسلا در یادداشت های منشر شده خود به این موضوع اشاره دارد که “مدل ۳ اکنون بازه بالاتری را نشان می دهد و همچنین ظرفیت باتری را با دقت بیشتری به نمایش میگذارد.”

در واقع تسلا تأیید کرد که مدل جدید ۳ با یک باتری بزرگتر ۸۲ کیلووات ساعتی عرضه می شود .

با این حال ، هر مدل ۲۰۲۱ نوع ۳ جدید با بسته باتری ۸۲ کیلووات عرضه نمی شود و در عوض ، برخی از خریداران جدید از ظرفیت ۷۷ کیلووات ساعت ذکر شده خبر می دهند. اخیراً چراغهای جدید مدل ۳ و Model Y معرفی شد اما همچنان تسلا هنوز در حال انتقال سخت افزار به نسخه جدید ۲۰۲۱ خود است.

در حالی که تسلا مرتباً از طریق به روزرسانی های نرم افزاری کارایی بهتری را ارائه می دهد ، اما نباید این امر را با تغییر در محدوده نمایش داده شده اشتباه گرفت. در این حالت ، به نظر می رسد ترکیبی از هر دو مکانی است که تسلا برد بیشتری را امکان پذیر می کند و در عین حال دامنه نمایش داده شده را با ظرفیت جدید باتری سازگارتر می کند. همچنین ، دامنه نمایش داده شده می تواند تحت تأثیر چندین فاکتور مختلف قرار گیرد و از یک ماشین به ماشین دیگر متفاوت باشد.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید