تحویل فورد موستانگ تمام برقی در ایالات متحده در حال انجام است

تحویل فورد موستانگ تمام برقی ، ،فورد موستانگ ماچ-ای خودرو تمام برقی ،

The all-new Mustang Mach-E can add an estimated average of 61 miles of range in approximately 10 minutes at an Electrify America DC fast charging station with the extended-range battery and rear-wheel drive.


تحویل فورد موستانگ تمام برقی در ایالات متحده در حال انجام است و تعداد زیادی از خریداران مشتاقانه در انتظار تحویل خودرو تمام برقی خود هستند.

بر اساس توئیتی که مدیر ارتباطات فورد آمریکای شمالی منتشر کرد ، تحویل اولین فورد موستانگ ماچ-ای در ایالات متحده در حال انجام است و طبق برنامه ریزی های انجام شده باقی سفارشات نیز در طی زمان پیش بینی شده و به موقع تحویل خریداران خواهد شد.

در مورد پیشرفت جزئیاتی وجود ندارد ، اما حداقل می توانیم دو تصویر از فوردهای برقی را روی حامل ها مشاهده کنیم.

 

البته هنوز مشخص نیست که آیا فورد اولین اتومبیل های مشتریان را در دسامبر سال 2020 تحویل می دهد یا در ژانویه 2021. با توجه به احتمالات گمانه زنی های مختلفی وجود دارد اما این طور به نظر می رسد که باید منتظر بود و از اکتفا به فرضیات پرهیز کرد.

فورد موستانگ ماچ-ای دارای ویژگی های منحصر به فردی است که به عنوان یک شاسی بلند تمام الکتریکی آن را از بقیه خودروهای برقی همرده خود متمایز می سازد.

اولین نمونه های این اتومبیل پیش از این در اروپا ، به طور خاص در نروژ نیز دیده شده بودند و مورد استفاده قرار گرفته بودند. با توجه به رضایت کامل مشتریان و استقبال بازار در حال حاضر ، تعداد هفده نفر از مشتریان که نامشان ثبت و انتخاب شده است برای اولین سری تحویل در لیست قرار دارند. به نظر می رسد که اولین تحویل خودروهای مشتریان احتمالاً در ژانویه در ایالات متحده انجام می شود.

در واقع فقط زمان مشخص خواهد کرد که آیا فورد موستانگ جدید ماچ-ای در اروپا محبوبیت بیشتری پیدا خواهد کرد یا در آمریکای شمالی و ایالات متحده. کاملا واضح است که در حال حاضر مشخصات و قیمت ها رقابتی به نظر می رسند و موفقیت این خودرو جدید متاثر از شرایط بازار خودرو برقی در زمان پاندمیک کرونا خواهد بود.

[cycloneslider id=”44″]

 

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس