تحویل فورد موستانگ تمام برقی در ایالات متحده در حال انجام است و تعداد زیادی از خریداران مشتاقانه در انتظار تحویل خودرو تمام برقی خود هستند.

بر اساس توئیتی که مدیر ارتباطات فورد آمریکای شمالی منتشر کرد ، تحویل اولین فورد موستانگ ماچ-ای در ایالات متحده در حال انجام است و طبق برنامه ریزی های انجام شده باقی سفارشات نیز در طی زمان پیش بینی شده و به موقع تحویل خریداران خواهد شد.

در مورد پیشرفت جزئیاتی وجود ندارد ، اما حداقل می توانیم دو تصویر از فوردهای برقی را روی حامل ها مشاهده کنیم.

 

البته هنوز مشخص نیست که آیا فورد اولین اتومبیل های مشتریان را در دسامبر سال ۲۰۲۰ تحویل می دهد یا در ژانویه ۲۰۲۱. با توجه به احتمالات گمانه زنی های مختلفی وجود دارد اما این طور به نظر می رسد که باید منتظر بود و از اکتفا به فرضیات پرهیز کرد.

فورد موستانگ ماچ-ای دارای ویژگی های منحصر به فردی است که به عنوان یک شاسی بلند تمام الکتریکی آن را از بقیه خودروهای برقی همرده خود متمایز می سازد.

اولین نمونه های این اتومبیل پیش از این در اروپا ، به طور خاص در نروژ نیز دیده شده بودند و مورد استفاده قرار گرفته بودند. با توجه به رضایت کامل مشتریان و استقبال بازار در حال حاضر ، تعداد هفده نفر از مشتریان که نامشان ثبت و انتخاب شده است برای اولین سری تحویل در لیست قرار دارند. به نظر می رسد که اولین تحویل خودروهای مشتریان احتمالاً در ژانویه در ایالات متحده انجام می شود.

در واقع فقط زمان مشخص خواهد کرد که آیا فورد موستانگ جدید ماچ-ای در اروپا محبوبیت بیشتری پیدا خواهد کرد یا در آمریکای شمالی و ایالات متحده. کاملا واضح است که در حال حاضر مشخصات و قیمت ها رقابتی به نظر می رسند و موفقیت این خودرو جدید متاثر از شرایط بازار خودرو برقی در زمان پاندمیک کرونا خواهد بود.

 

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید