بهترین شهرهای انگلستان برای داشتن یک ماشین الکتریکی پلاگین مشخص شد

بهترین شهرهای انگلستان ، ماشین الکتریکی پلاگین ، شارژ اتومبیل برقی

بهترین شهرهای انگلستان برای داشتن یک ماشین الکتریکی پلاگین مشخص شد در واقع تولید کنندگان و مصرف کنندگان  جیپ دریافتند که کاوانتری بیش از هر جای دیگر در سرزمین اصلی انگلستان امتیاز شارژ در هر ماشین را داراست.

طبق تحقیقات جدید کمپانی جیپ ، کاونتری یکی از بهترین شهرهای انگلستان برای داشتن یک ماشین پلاگین هیبریدی است.

متخصصان شاسی بلند های آمریکایی آخرین داده های دولت را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند تا مشخص شود که در کدام شهر انگلیس  بهترین حالت برای شارژ اتومبیل برقی وجود دارد.

در سراسر انگلستان ، به طور متوسط برای هر 15 ماشین برقی یک دستگاه شارژ وجود دارد. اما کاونتری از نظر سرزمین اصلی انگلستان با میانگین 2.33 اتومبیل در هر نقطه شارژ در صدر این لیست قرار دارد.

 شهرهای فرمانق و اوماغ در ایرلند شمالی (به طور متوسط 2.5 ماشین در هر شارژر) نیز در این آمار قابل توجه هستند  و در جایگاه سوم در لیست کلی قرار دارند ، در حالی که منطقه واندزورث لندن (2.6 اتومبیل) و جزیره انگلیس در ولز (2.8 ماشین) جزو پنج جایگاه اول و اصلی این لیست هستند.

دیمین دالی ، مدیر شرکت جیپ گفت: “زیرساخت های شارژ انگلیس هر روز در حال بهبود است و مشاهده روند دستگاه های شارژ در سراسر کشور بسیار جالب و روز افزون است.”

“فروش هیبریدی های پلاگین در سال جاری تقریبا 90 درصد افزایش یافته است زیرا رانندگان به دنبال یک راه پایدارتر برای رانندگی هستند بنابراین جیپ Renegade 4xe پلاگین هیبرید گزینه عالی برای رانندگی در سطح شهر و تردد روزانه است ، در حالی که هم اکنون موتور بنزینی آن را برای سفرهای طولانی تر و سفرهایی که ممکن است ایستگاه های شارژ وجود نداشته باشد ، انعطاف پذیر می کند. “

 

[cycloneslider id=”47″]

 

بررسی ها نشان داد که بیش از سه چهارم (79 درصد) رانندگان می خواهند دولت سرمایه گذاری بیشتری در زیرساخت های شارژ اتومبیل برقی کشور انجام دهد – و 76 درصد گفتند که در صورت عدم پارک خارج از خیابان ، باید سرمایه گذاری بیشتری در شارژ در خیابان انجام شود.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس