بررسی دوچرخه برقی مقرون به صرفه Macwheel Cruiser، هیجان انگیزهای ارزان قیمت ۷۹۹ دلاری در راه است و با استقبال مشتریان مواجه شده است.

در حالی که من مطمئناً از زیبایی دوچرخه های برقی ممتاز استقبال می کنم ، اما همچنین می دانم که هزینه چند هزار دلاری استفاده از دوچرخه الکترونیکی برای بسیاری از افراد نقطه منفی محسوب می شود. بنابراین ، با این چارچوب فکری ، به بررسی این دوچرخه برقی ۷۹۹ دلاری Macwheel Cruiser پرداختم تا ببینم بودجه دوچرخه الکترونیکی آمازون چه هزینه مقرون به صرفه ای می تواند ارائه دهد.

و من مطمئن شدم و دیدم که همه موتورسواران جدید و دوچرخه سواری خارج از کشور قصد دارند با بودجه کمتری به سرگرمی خود بپردازند.

مشخصات فنی Macwheel Cruiser

موتور: موتور توپی عقب ۳۵۰ وات

حداکثر سرعت: ۳۲ کیلومتر در ساعت (۲۰ مایل در ساعت)

برد: تا ۴۰ کیلومتر (۲۵ مایل)

باتری: ۳۶ ولت ۱۰ آمپر (۳۶۰ وات)

حداکثر بار: ۱۲۰ کیلوگرم (۲۶۴ پوند)

قاب: آلومینیوم ، سبک گام به گام

لاستیک: کندا ۲۷.۵ ″ x 2.1

سیستم تعلیق: فقط از جلو

ترمزها: ترمزهای دیسکی مکانیکی Tektro

موارد اضافی: نمایشگر LCD با سرعت سنج ، گیج باتری ، نشانگر سطح PAS ، هر دو نوع کمک دریچه گاز و پدال ، شامل قفسه عقب با گیره لولا ، چراغ های LED جلو و عقب ، گلگیرها ، بوق برقی

بررسی فیلم دوچرخه الکترونیکی Macwheel Cruiser

Macwheel Cruiser دارای چندین نکته مثبت ، اما همچنین چند اشکال اساسی است.

اول از همه ، قیمت ورودی کم است. در آمازون فقط ۷۹۹ دلار است و آن را به یکی از مقرون به صرفه ترین دوچرخه های الکترونیکی تبدیل کرده است که تاکنون پوشش داده ایم. ما تعداد زیادی دوچرخه الکترونیکی زیر ۱ هزار دلار دیده ایم ، اما به ندرت این قیمت پایین می آید.

شما یک دوچرخه الکترونیکی کاملاً کاربردی دریافت می کنید که تا ۲۰ مایل در ساعت می رسد (علی رغم توضیحاتی که دوچرخه ادعا می کند حداکثر سرعت ۱۵.۵ مایل در ساعت دارد).

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید