آئودی سرمایه گذاری خودرو برقی را تا سال 2025 به 12 میلیارد یورو افزایش خواهد داد

سرمایه گذاری خودرو برقی , آئودی , افزایش خواهد داد

آئودی سرمایه گذاری در خودرو برقی را تا سال 2025 به 12 میلیارد یورو افزایش خواهد داد و در این راستا از مدل های جدید و امکانات پیشرفته مطابق خواست مشتریان رونمایی می‌کند.

این خودروساز می خواهد سرعت تغییر در ساخت وسایل نقلیه الکتریکی و برقی را تسریع کند.

در سال 2018 ، آئودی اعلام کرد قصد دارد تا سال 2025 تا 800000 اتومبیل کاملاً برقی یا هیبریدی بفروشد و اکنون با اعلام میزان سرمایه گذاری  هنگفت برای دستیابی به آن ، این تعهد را تضمین کرده است. این شرکت به تازگی اعلام کرده است که 12 میلیارد یورو فقط در اتومبیل های الکتریکی سرمایه گذاری خواهد کرد ، که بخش عمده ای از کل هزینه های برنامه ریزی شده 37 میلیارد یورویی بین سال های 2020 و 2024 خواهد بود. به منظور دستیابی به رقم 800000 فروش ، آئودی قصد دارد بیش از 30 مدل الكتریكی یا تمام برقی را به بازار عرضه كند كه از بین آنها 20 مدل از انواع اخیر است.

به طور کلی ، این امر منجر به بازسازی تجارت خواهد شد ، بنابراین برخی از کارخانه ها با کاهش نیروی کار مواجه می‌شوند – حدود 9،500 شغل تا سال 2025 حذف خواهد شد ، اما در همان زمان حدود 2000 شغل جدید در مورد تولید وسایل نقلیه الکتریکی ایجاد می شود.

طبق گفته هربرت دیس ، رئیس هیئت نظارت آئودی:

” با برنامه ریزی سرمایه گذاری که اکنون انجام شده است ، ما آئودی را برای تحول آینده درهسته اصلی تجارت قوی تر می کنیم. رهبری تکنولوژیکی در رانندگی با انرژی الکتریکی و کاملاً شبکه ای هدف هیئت نظارت و هیئت مدیره است. ما منابع لازم برای این کار را در اختیار آئودی قرر می‌دهیم.”

[cycloneslider id=”37″]

 

حتی کارخانه خانگی آئودی ، در اینگولشتات ، در حال حاضر در حال ساخت و پیکربندی مجدد برای ساخت وسایل نقلیه برقی برتر به همراه کارخانه Neckarsulm خود است. برای اینکه خود را در یک وضعیت مالی شکننده قرار ندهد ، این خودروساز همچنین با هدف تعیین صرفه جویی 10 میلیارد یورویی بین 2018 و 2022 ، به دنبال کاهش هزینه ها است.

 

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس