مینی تمام الکتریکی تا سال ۲۰۳۰

مینی آخرین مدل گازسوز را در سال ۲۰۲۵ معرفی می کند که تا سال ۲۰۳۰ کاملاً برقی ارائه خواهد شد.

بر اساس گزارشی از اشپیگل ، مینی فروش خودروهای بنزینی را تا سال ۲۰۳۰ متوقف می کند. این برند همچنین قصد دارد آخرین مدل گازی خود را در سال ۲۰۲۵ معرفی کند و نیمی از فروش آن تا سال ۲۰۲۷ برقی باشد. طبق گزارش اشپیگل ، نقشه راه رسمی هفته آینده ارائه می شود. این طرح مینی را به اولین مارک در گروه بی ام و تبدیل می کند که کاملاً برقی است.

مینی یک مارک تجاری نسبتاً متمرکز است و فقط کوپر ، کلابمن و کانتریمن و گزینه های مختلف پیشرانه / کانورتیبل آنها را در اختیار دارد. این امر الکتریکی شدن را برای کل برند آسان تر می کند زیرا تعداد نسبتاً کمی مدل به فروش می رساند.

مینی در حال حاضر یک وسیله نقلیه الکتریکی به نام مینی کوپر SE تولید می کند . این شرکت قصد دارد به زودی یک کراس اوور الکتریکی تولید کند و یک ون برقی مفهومی مستقل را به نمایش گذاشته است.

تصمیم برای تولید خودرو تمام برقی مهم است زیرا آلمان ، کشور زادگاه بی ام و ،طبق برنامه ریزی خود از سال ۲۰۳۰ فروش خودروهای دارای سوخت گاز و بنزینی را خاتمه می‌دهد. انگلیس ، خانه اصلی برند مینی ، نیز همچنین اخیراً اتومبیل با سوخت گازی را در دستور کار حذف قرار داده است. و این پروسه حذف خودرو گازی و بنزینی طی سالهای ۲۰۳۰ تا ۲۰۳۵ صورت می‌پذیرد .

اما علی رغم این جدول های زمانی ، گروه بی ام و خود را متعهد به استفاده کامل از اتومبیل برقی تا سال ۲۰۳۰ نکرده است.

بی ام و در ابتدای تولید اتومبیل های الکتریکی با تولید مینی تمام الکتریکی اصلی (در درجه اول به عنوان یک وسیله نقلیه آزمایشی) از سال ۲۰۰۹ پیشرو بوده است.

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید