مینی تمام الکتریکی تا سال 2030

مینی جدید

مینی تمام الکتریکی تا سال 2030

مینی آخرین مدل گازسوز را در سال 2025 معرفی می کند که تا سال 2030 کاملاً برقی ارائه خواهد شد.

بر اساس گزارشی از اشپیگل ، مینی فروش خودروهای بنزینی را تا سال 2030 متوقف می کند. این برند همچنین قصد دارد آخرین مدل گازی خود را در سال 2025 معرفی کند و نیمی از فروش آن تا سال 2027 برقی باشد. طبق گزارش اشپیگل ، نقشه راه رسمی هفته آینده ارائه می شود. این طرح مینی را به اولین مارک در گروه بی ام و تبدیل می کند که کاملاً برقی است.

مینی یک مارک تجاری نسبتاً متمرکز است و فقط کوپر ، کلابمن و کانتریمن و گزینه های مختلف پیشرانه / کانورتیبل آنها را در اختیار دارد. این امر الکتریکی شدن را برای کل برند آسان تر می کند زیرا تعداد نسبتاً کمی مدل به فروش می رساند.

مینی در حال حاضر یک وسیله نقلیه الکتریکی به نام مینی کوپر SE تولید می کند . این شرکت قصد دارد به زودی یک کراس اوور الکتریکی تولید کند و یک ون برقی مفهومی مستقل را به نمایش گذاشته است.

تصمیم برای تولید خودرو تمام برقی مهم است زیرا آلمان ، کشور زادگاه بی ام و ،طبق برنامه ریزی خود از سال 2030 فروش خودروهای دارای سوخت گاز و بنزینی را خاتمه می‌دهد. انگلیس ، خانه اصلی برند مینی ، نیز همچنین اخیراً اتومبیل با سوخت گازی را در دستور کار حذف قرار داده است. و این پروسه حذف خودرو گازی و بنزینی طی سالهای 2030 تا 2035 صورت می‌پذیرد .

اما علی رغم این جدول های زمانی ، گروه بی ام و خود را متعهد به استفاده کامل از اتومبیل برقی تا سال 2030 نکرده است.

بی ام و در ابتدای تولید اتومبیل های الکتریکی با تولید مینی تمام الکتریکی اصلی (در درجه اول به عنوان یک وسیله نقلیه آزمایشی) از سال 2009 پیشرو بوده است.

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس