کراس اوور برقی کیا E-Niro مدل ۲۰۲۱ اعتبار مالیاتی خودروهای برقی ۵۰۰۰۰ دلاری برای خریداران واجد شرایط و همچنین مشوق های مختلف محلی و ایالتی اعمال می شود. کیا این خودرو برقی را فقط در کالیفرنیا ، کنتیکت ، مریلند ، ماساچوست ، نیوجرسی ، نیویورک ، اورگن ، رود آیلند ، هاوایی ، تگزاس و واشنگتن می فروشد.

کراس اوور برقی کیا E-Niro مدل ۲۰۲۱ چه نوع وسیله نقلیه ای است؟ با چه خودرویی مقایسه می شود؟

 کیا E-Niro مدل ۲۰۲۱ یک وسیله نقلیه کاملاً برقی است که برد بیش از ۲۰۰ مایل را ارائه می دهد. Niro اتومبیل الکتریکی تقریباً در پکیج کابین و کاربرد آن با نمونه های هیبریدی و پلاگین هیبریدی نیرو یکسان است – و دقیقاً مانند نمونه های دیگر ، برخی ممکن است Niro تمام برقی را به عنوان یک خودرو ببینند و دیگران می توانند آن را به عنوان یک وسیله نقلیه مفید تصور کنند. این مقایسه با سایر خودروهای برقی دوربرد مانند نیسان لیف پلاس و هیوندای کونا الکتریک تا حدودی کوچکتر است ، اگرچه فورد موستانگ Mach-E و فولکس واگن ID.4 تا حدودی بزرگتر از نظر قیمت با آن همپوشانی دارند.

کراس اوور برقی کیا E-Niro مدل 2021 چه نوع وسیله نقلیه ای است؟ با چه خودرویی مقایسه می شود؟

آیا خودروی کراس اوور برقی کیا E-Niro مدل ۲۰۲۱ اتومبیل خوبی است؟

Niro ممکن است با یک ظاهر طراحی شده یا عملکرد شما را مسحور نکند. اما اگر یک وسیله نقلیه الکتریکی بر اساس نحوه کارکرد آن برای خانواده خریداری می کنید ، Niro خودرو برقی با یک فضای داخلی جادار ، چیدمان همه کاره و یک سری ویژگی های قوی – علاوه بر کافی برای برد رانندگی – همه مبانی عملی را پوشش می دهد. به اندازه کافی طولانی برای سفرهای جاده ای آخر هفته (با شارژ سریع اینجا و آنجا) و تجربه رانندگی جذاب تری نسبت به سایر مدل های نیرو. بر این اساس ، ما ۲۰۲۱ نیرو را ۶.۶ از ۱۰ ارزیابی می کنیم.

آیا خودروی کراس اوور برقی کیا E-Niro مدل 2021 اتومبیل خوبی است؟

چه خبر از کراس اوور برقی کیا E-Niro مدل ۲۰۲۱؟

Niro به عنوان خودرو برقی در سال ۲۰۱۹ معرفی شد و پس از برخی تغییران و به روز رسانی  برای سال ۲۰۲۰ ، انتظار می رود با حداقل تغییرات وارد سال ۲۰۲۱ شود و عرضه آن آغاز شود.

 

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

نویسندگان

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید