هیوندای IONIQ 5 را با شارژ دوطرفه و امکانات دیگر معرفی می کند

هیوندای IONIQ 5 ، شارژ دوطرفه ، وسیله نقلیه الکتریکی جدید

هیوندای IONIQ 5 را با شارژ دوطرفه و امکانات دیگر معرفی می کند. هیوندای در حال راه اندازی IONIQ 5 ، اولین وسیله نقلیه الکتریکی جدید در مارک فرعی کاملاً الکتریکی جدید خود است و فاش کرد که دارای شارژ دو جهته و ویژگی های دیگر خواهد بود.

تابستان سال گذشته ، خودروساز کره ای اعلام کرد که “IONIQ” به یک مارک جدید EV تبدیل خواهد شد و سه ماشین الکتریکی جدید را تأیید کرد که در سه سال آینده در زیر مجموعه آن قرار می گیرند.

این مدل را نباید با اتومبیل فعلی هیوندای Ioniq که در سه پیشرانه مختلف از جمله یک نوع تمام برقی ارائه می شود اشتباه گرفت.

هیوندای می گوید که نام تجاری جدید IONIQ از نسل بعدی وسایل نقلیه تمام الکتریکی بهره می برد و نشان دهنده تلاش آن برای “تبدیل شدن به یکی از برترین تولید کنندگان EV” در جهان است.

این خودروساز قبلاً تأیید کرده است که مارک IONIQ قرار است با عرضه IONIQ 5 ، یک وسیله نقلیه متقاطع در اندازه متوسط باشد که بر طبق برنامه ریزی ها اوایل سال 2021 تولید آن آغاز شود.

هیوندای IONIQ 5 ، شارژ دوطرفه ، وسیله نقلیه الکتریکی جدید

در واقع ظاهر و مشخصات بصری این خودرو جدید قرار است براساس “کانسپت EV 45” هیوندای که قبلاً در تصویر بالا نشان داده شده است ، باشد.

در ادامه تیزر جدیدی منسب به این خودروی جدید آورده شده است. هیوندای این ویدیو را به نام “افق جدید EV” مختص این مدل منحصر به فرد منتشر کرده است.

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس