تسلا قصد دارد اشتراک ماهانه رانندگی خودکار را در اوایل سال 2021 منتشر کند


تسلا قصد دارد اشتراک ماهانه رانندگی خودکار را در اوایل سال 2021 منتشر کند. ایلان ماسک تأیید کرده است که تسلا قصد دارد بسته نرم افزاری رانندگی خودکار خود را به محض “اوایل سال 2021” به عنوان سرویس اشتراک ماهانه منتشر کند.

در اوایل سال جاری ، ما در مورد نشانه هایی مبنی بر اینکه تسلا در حال کار بر روی اشتراکی برای پرداخت کامل بسته رانندگی خودکار (FSD) است ، گزارش دادیم.

 

طی چند ماه گذشته ، به نظر می رسید که تسلا به این جدول زمانی پایبند باشد ، زیرا ما دیدیم که تسلا در حال آماده سازی یک اشتراک کامل رانندگی خودکار با به روزرسانی هایی در قسمت پشتیبانی نسخه های به روز شده در برنامه خود است که شامل یک مدل اشتراک است.

هنگام تأیید برنامه های ارائه اشتراک ماهانه برای دسترسی به ویژگی ها ، ماسک روشن کرد که خرید بسته FSD بهترین گزینه مالی خواهد بود و اظهار داشت:

خرید FSD به عنوان گزینه همچنان منطقی خواهد بود زیرا از نظر ما خرید FSD سرمایه گذاری در آینده است. و ما اطمینان داریم که این یک سرمایه گذاری است که به  نفع مصرف کننده می انجامد – به سود مصرف کننده. به نظر من ، خرید گزینه FSD چیزی است که مردم از انجام آن پشیمان نخواهند شد.

با این حال ، اشتراک ماهانه برای افرادی که وسایل نقلیه تسلا خود را اجاره می دهند و کسانی که نمی خواهند متعهد به پرداخت قیمت کامل رانندگی کامل خود باشند ، منطقی تر است. با توجه به افزایش قیمت اخیر که به 10 هزار دلار صعود داشته است.

در حالی که این خودروساز در حال آزمایش نسخه اولیه سیستم خودران تحت نظارت خود در نسخه بتا با گروه محدودی از مشتریان در ایالات متحده است ، روش جدید برای به دست آوردن بسته کامل خودران رانندگی تسلا در دسترس است.

تسلا تا پایان سال 2020 نسخه گسترده تری را در ایالات متحده به اجرا در می آورد.

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس