نقشه سرمایه گذاری خودرو برقی جنرال موتورز برای ایالات متحده فاش شد

جنرال موتورز میلیاردها دلار در تولید وسایل نقلیه الکتریکی ، کارخانه های خودرو برقی و کارخانه های تولید باتری در ایالات متحده سرمایه گذاری می کند.

با اعلام دومین کارخانه تولید باتری Ultium Cells ، جنرال موتورز سرمایه گذاری های مربوط به خودرو الکتریکی خود را در سایت های ایالات متحده ، که در مجموع بالای ۹ میلیارد دلار هستند ، متمرکز کرده است!

تا سال ۲۰۲۵ ، این شرکت قصد دارد در مجموع ۲۷ میلیارد دلار (از جمله ۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱) در محصولات برنامه ریزی شده الکتریکی سرمایه گذاری کند و ۳۰ اتومبیل برقی جهانی جدید را معرفی کند. ۴۰٪ از تمام مدل های جنرال موتورز تا سال ۲۰۲۵ مجهز به باتری الکتریکی خواهد بود.

لیست مدل های آینده شامل موارد زیر است:

  • چهار مدل GMC (شامل دو مدل Hummer EV که قبلاً رونمایی شده اند) ، همگی مبتنی بر باتری Ultium هستند.
  • چهار شورولت تمام برقی شامل پیکاپ (سیلورادو) و کراس اوور کوچک.
  • چهار کادیلاک (از جمله Lyriq)
  • دو مدل Buick (مبتنی بر Ultium)

کارخانه های خودرو برقی و تولید باتری

میشیگان

در میشیگان ، جنرال موتورز ماشین های الکتریکی را در دو سایت و کارخانه تولید می کند. این شرکت کارخانه ۱۰۰٪ وسایل نقلیه الکتریکی خود را با نام Factory ZERO راه اندازی می کند تا مدل های نسل بعدی را ارائه کند.

کارخانه ZERO (کارخانه مونتاژ دیترویت-همترمک سابق) در دیترویت و همترمک ، میشیگان ۲.۲ میلیارد دلار سرمایه گذاری ، ۲۲۰۰ شغل و جزو اولین کارخانه های جنرال موتورز که ۱۰۰ درصد به وسایل نقلیه الکتریکی اختصاص دارد.
شامل مدل های : GMC Hummer EV Pickup و SUV ، شورولت سیلورادو الکتریک و کروز.

اوهایو

کارخانه تولید باتری در لردستون ، اوهایو سلولهای باتری را به کارخانه های جنرال موتورز در میشیگان و کانادا می رساند . در نزدیکی کارخانه مونتاژ Lordstown جنرال موتورز واقع شده و به Lordstown Motors فروخته شده است.

تنسی

در تنسی ، جنرال موتورز در تولید خودرو برقی و همچنین کارخانه تولید باتری سرمایه گذاری می کند. در حال حاضر ، فقط یک مدل برای سایت Spring Hill تأیید شده است ، بنابراین باید به زودی انتظار مدل های بیشتری را داشته باشیم. طبق شایعات ممکن است یکی از مدل ها Acura EV هوندا باشد.

کانادا

علاوه بر این ، جنرال موتورز اعلام کرد که BrightDrop EV600 به لطف سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیون دلاری (۱ میلیارد دلار کانادا) برای تبدیل کارخانه تولید CAMI در Ingersoll ، انتاریو در کانادا تولید خواهد شد.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید