طوفان بزرگ رونمایی ماشین های الکتریکی که در سال 2021 می آیند (بخش پایانی)

طوفان بزرگ رونمایی , ماشین برقی , سال ۲۰۲۱

می خواهید ماشین برقی بخرید؟ خوب ، ممکن است بخواهید قبل از انتخاب خود تا سال ۲۰۲۱ یعنی زمان طوفان بزرگ رونمایی ماشین های الکتریکی صبر کنید.

جگوار XJ

عکسهای مخفیانه سدان جگوار XJ برقی

[cycloneslider id=”32″]

 

به دنبال جابجایی نمودارهای فروش تسلا مدل اس و همچنین رقبای نزدیک آینده آن مانند مرسدس بنز EQS و بی ام و i۷ ، جگوار XJ جدید به عنوان یک پیشنهاد بسیار جالب وارد جنگ می شوند. جگوار سراغ یک سدان بسیار سنتی می رود ، سدان تکامل یافته فرمول XJ شناخته شده ، اما کاملاً برقی خواهد بود. قطعاً شاهد افشای کامل این وسیله نقلیه در سال ۲۰۲۱ خواهیم بود ، اما همه گیری کرونا ممکن است بر روی برنامه جگوار برای شروع تحویل تا پایان سال آینده تأثیر بگذارد.

Lotus Evija

Lotus Evija ۲۰۱۹

[cycloneslider id=”33″]

ورود به قلمرو ابرخودرو ، لوتوس Evija ، اولین شرکت مشهور اتومبیل ورزشی انگلیس نه تنها به خودروهای الکتریکی ، بلکه به ابرخودروها و ماشین های برتر نیز وارد می شود. از مدل جدید آن فقط ۱۳۰ دستگاه ساخته خواهد شد و بیش از ۲۰۰۰ اسب بخار قدرت خواهد داشت ، زمان زیر ۳ ثانیه سرعت میگیرد ، برد برنامه ریزی شده ۴۰۲ کیلومتر (۲۵۰ مایل) و هزینه ای معادل ۱.۸ تا ۲.۳۵میلیون دلار دارد. قرار بود اولین تحویل ها در اواخر سال ۲۰۲۰ آغاز شود ، اما به دلیل پاندمیک ، تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاده است.

Pininfarina Battista

تصاویر Pininfarina Battista

[cycloneslider id=”34″]

Pininfarina Battista قصد دارد ۱۵۰ نمونه از ابرخودرو کاملاً الکتریکی Battista خود را بسازد ، نمونه ای با قدرت ۱.۸۷۴ اسب بخار و چیزی معادل شصت زمان ۱.۹ ثانیه ای. این نیروگاه از یک باتری منگنز-نیکل ۱۲۰ کیلووات ساعتی تأمین می شود و موتورهای خود را از شرکت تولید کننده کرواسی Rimac تهیه می کند. پیش بینی می شود برد تا ۴۵۰ کیلومتر (۲۸۰ مایل) و برچسب قیمت حداقل ۲.۲ میلیون دلار باشد.

Rimac C_Two

Rimac C_Two در نمایشگاه اتومبیل ژنو ۲۰۱۹

[cycloneslider id=”35″]

با این حال ، هایپر اسپرت طوفان بزرگ رونمایی اصلی سال آینده Rimac C_Two خواهد بود (به خصوص اینکه نمی دانیم چه زمانی می خواهیم مشخصات فنی تولید تسلا رودستر را ببینیم). چرا؟ خوب ، با ۱۸۸۸ اسب بخار قدرت ، سرعت صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت (۶۲ مایل در ساعت) زیر ۲ ثانیه و بردار گشتاور پیشرفته ، رانندگی بسیار سرگرم کننده خواهد بود. در مرحله دوم ، Rimac قبلاً نامی برای خود ساخته است و این را همکاری فن آوری آن با تعداد زیادی قطعات نصب و آزمایش شده بر روی خودروهای دیگر مانند Koenigsegg ، Porsche ، Aston Martin ، Hyundai و Kia تأیید می کند.

بخش چهارم مقاله

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس