پیشرانه برقی برای صنعت هوانوردی؛ قسمت دوم

رایت 1 با پیشرانه برقی ، ولتی ، مجله فناوری خودروهای برقی

در بخش نخست این مقاله اطلاعاتی مختصر در مورد بیوگرافی شرکت رایت الکتریک داده شد. همچنین، مدیر عامل آن به چند سؤال فنی در مورد پیشرانه برقی پاسخ داد. در ادامه وی به چند سؤال دیگر در مورد شرکای تجاری خود پاسخ می‌دهد؛

آیا هواپیمای مسافربری تجاری را برای easyJet تهیه می کنید؟

ما از ایزی جت جهت اعتماد و همکاری با ما در ساخت رایت 1 سپاسگذاریم. پشتیبانی آن‌ها این اطمینان را حاصل می‌کند که محصول نهایی می‌تواند برای هر شرکتی از جمله آن‌ها قابل استفاده باشد.

اگر نمی خواهید قیمت رایت در حال حاضر فاش شود، قابل درک است. اما در مورد اینکه پرداخت بهای بیشتر بابت تولید و استفاده از هواپیمای برقی چه زمانی به صرفه خواهد بود؛ و اینکه چه مقدار طول می‌کشد تا هزینه اضافی پرداخت شده را در ازای صرفه جویی در مصرف سوخت به سود برای شرکت های هواپیمایی تبدیل شود؟

رایت 1 هزینه‌های مربوط به سوخت و پرداخت مالیات بر سوخت را کاهش می‌دهد. همچنین می‌تواند باعث حفظ و جذب مشتری و افزایش ارزش تجاری شرکت‌های هواپیمایی شود. رایت 1 این امکان را برای شرکت‌های هواپیمایی فراهم می‌آورد که بدون پرداخت هزینه برای جبران انتشار کربن خود، بتوانند از پرواز بدون کربن استفاده کنند.

آیا در ابتدا از رایت 1 برای پروازهای کوتاه بین شهرهای ایالات متحده مانند نیویورک به دی‌سی، لس آنجلس به وگاس و غیره استفاده می شود؟

بله. در مرحله نخست طبق برنامه، پروازهایی بین شهرهای نیویورک، دی‌سی، لس آنجلس، وگاس و سایر شهرها خواهیم داشت. پس از انجام موفقیت آمیز این پروازها، برنامه‌های آزمایشی گام بعدی اجرایی خواهند شد.

طراحی و تولید ماشین‌های برقی از دیر باز رؤیای بسیاری از مخترعان و طراحان بوده است. اما له لطف پیشرفت‌های چشمگیر اخیر، زمینه طراحی، آزمایش و تولید آن‌ها اکنون فراهم شده است. با ما باشید در مجله ولتی تا از این دست اخبار بیشتر بخوانید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس