سیتروئن خودرو تمام برقی کوچک ۶۰۰۰ دلاری عرضه می کند

‘ماشین’ کوچک ۶۰۰۰ دلاری در واقع همان سیتروئن خودرو تمام برقی کوچک به عنوان بخشی از خدمات جدید اشتراک به ایالات متحده در راه است.

ظاهراً آمی سیتروئن ، یک اتومبیل برقی کوچک ۶۰۰۰ دلاری ، به عنوان بخشی از خدمات اشتراک ماشین الکتریکی جدید به ایالات متحده عرضه خواهد شد.

با پرداخت هزینه ماهانه ، می توانید به ناوگان وسایل نقلیه آنها دسترسی داشته باشید که شامل چندین وسیله نقلیه الکتریکی از پژو و سیتروئن ، در اطراف چندین شهر است.

آنها همچنین یک سرویس اشتراک همه جانبه ارائه می دهند که در آن می توانید وسایل نقلیه ماه به ماه را با بیمه و نگهداری اجاره کنید.

پس از راه اندازی اولیه در واشنگتن دی سی و پورتلند ، این مجموعه اکنون اعلام کرده است که در حال گسترش خدمات خود در ایالات متحده است:

این گروه تولیدی هم اکنون با خدمات اشتراک اتومبیل خود در واشنگتن دی سی (و به زودی در پورتلند ، اورگان) حضور دارد ، اعلام کرده است که قصد دارد خدمات اشتراک انحصاری Car On Demand خود را به ایالات متحده ارائه دهد. این سرویس از سال ۲۰۱۹ در چندین کشور اروپایی مستقر شده است و توسط Free2Move توسعه یافته است تا تقاضای قوی برای راه حل های قابل انعطاف اجاره خودرو را برآورده کند. Free2move یک راه حل کاملاً دیجیتالی ایجاد کرده است که به مشتریان امکان می دهد یک سرویس اشتراک خودرو بدون درز و انعطاف پذیر را تجربه کنند. مشتریان می توانند به راحتی سوار ماشین شوند ، اتومبیل خود را انتخاب کرده و خدمات سفارش دهند. “

برخی خدمات مشابه در ایالات متحده در حال حاضر وجود دارد ، اما بخش جالب این است که Free2Move اشاره دارد که سیتروئن خودرو تمام برقی کوچک را نیز در آمریکا بیاورد:

سیتروئن تمام برقی

سیتروئن می گوید که آمی به یک باتری ۵.۵ کیلووات ساعت و یک موتور ۶ کیلووات مجهز است که می تواند حدود ۷۰ کیلومتر (۴۴ مایل) برد و حداکثر سرعت ۴۵ کیلومتر در ساعت (۲۸ مایل در ساعت) را فراهم کند ، که استفاده از آن را در داخل شهرها یا جوامع کوچک محدود می کند .

این تا حدودی یک پیشرانه قابل توجه برای فاکتور ظاهری آن است: طول Ami 2.41 متر ، عرض ۱.۳۹ متر ، ارتفاع ۱.۵۲ متر است و روی چرخ های ۱۴ its نشسته است.

گرچه به نظر می رسد یک سیتروئن خودرو تمام برقی کوچک است ، اما در فرانسه با دیگر کشورها متفاوت است و حتی می تواند توسط نوجوانان ۱۴ ساله به عنوان چهارچرخه برقی سبک رانندگی شود.

خودرو کوچک سیتروئن

با وجود اندازه کوچک ، Ami هنوز چند ویژگی جالب مانند سقف شیشه ای و کابین داخلی گرم شده را فراهم می کند و با ارزان ترین قیمت شما را در شهر جابجا می کند.

قیمت آمی معادل حدود ۶۰۰۰ دلار در اروپا است. با Free2Move ، احتمالاً قادر به خرید آن نخواهید بود ، اما اجاره آن از طریق سرویس اشتراک آنها باید واقعاً ارزان باشد.

سیتروئن دو درب

 

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here