نمونه اولیه کادیلاک Lyriq آزمایش جاده را آغاز می کند

بر طبق آخرین اطلاعات انتشار یافته نسخه های اولیه Lyriq در جاده ها شروع به کار کرده اند. Lyriq اولین شاسی بلند کوچک تمام الکتریکی خواهد بود که برای برند کادیلاک آغاز به کار می کند و این نمونه های اولیه یک قدم به تولید کامل آن در سال آینده نزدیک خواهد شد.

سال گذشته در یک رویداد دیجیتالی ، کادیلاک ابتدا از کراس اوور Lyryq برقی خود رونمایی کرد. Lyriq به عنوان یک برند لوکس زیر نظر جنرال موتورز ، با تمرکز بر لوکس بودن بسیار جالب توجه است. در آن زمان ، خودرو برقی هنوز هم یک ماشین نمایشی بود ، اما حدود ۸۰٪ نسبت به تولید پیش رفت.

در همان زمان ، کادیلاک اعلام کرد Lyriq شامل ۳۰۰ مایل برد و ۱۵۰ کیلووات شارژ سریع خواهد بود. علاوه بر این ، نسخه های AWD و RWD Lyriq با گزینه شارژ خانگی سطح ۲ کیلووات و سطح ۲ ارائه خواهد شد.

این مشخصات در قالب یک طراحی لوکس و مجلل ، تاکنون توجهات خوبی را به خود جلب کرده است. این اتومبیل الکتریکی حتی در تبلیغات superbowl خود از جنرال موتورز بیشتر جلب توجه کرد. اکنون ، کادیلاک با تولید فاز نمونه اولیه خود ، قدم بلندی به سوی مرحله تولید برداشته است.

نمونه اولیه کادیلاک Lyriq

به نظر می‌رسد کادیلاک آزمایش پیش تولید روی نمونه های اولیه Lyriq را در میشیگان آغاز کرده است. علاوه بر این ، در واقع کمپانی جنرال موتورز هنوز در مسیر تولید Lyriq در بازه زمانی سال آینده است. این می تواند به معنای تحویل زودتر از حد انتظار Lyriq باشد ، اما در حال حاضر هنوز مانند سال ۲۰۲۲ به نظر می رسد.

آزمایش جاده

در مورد قیمت ، اخبار هیچ به روزرسانی جدیدی ارائه نمی دهد. با این حال ، استیو کارلایل ، رئیس جنرال موتورز آمریکای شمالی قبلا تأیید کرد که کادیلاک Lyriq با کمتر از ۶۰،۰۰۰ دلار شروع می شود. قبلاً گزارش داده بودیم که این رقم برای رقابت با قیمت فعلی تسلا مدل Y نزدیک به ۵۰،۰۰۰ دلار است. اما همانطور که گفته شد ،هنوز برچسب قیمت دقیقی در دست نیست.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

 

 

 

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید