افزایش خرید خودرو برقی در انگلیس

افزایش خرید خودرو برقی در انگلیس، تنها در مدت ۱۲ ماه ، ثبت نام خودروهای برقی در شمال غربی انگلیس سه برابر شد.
بر اساس تحلیل جدید ارقام دولت ، شمال غربی انگلیس سریعترین رشد در مالکیت اتومبیل های الکتریکی را در هر نقطه از کشور تجربه می کند. داده های به دست آمده از طریق درخواست آزادی اطلاعات توسط سایت مقایسه لیزینگ LeaseLoco ، تعداد وسایل نقلیه الکتریکی ثبت شده در منطقه را بیش از سه برابر در طول سال ۲۰۲۰ نشان می دهد.

در ابتدای سال گذشته ، اطلاعات آژانس صدور مجوز راننده و وسایل نقلیه (DVLA) نشان داد که بیش از ۷۰۰۰ وسیله نقلیه الکتریکی (EV) در شمال غربی انگلیس ثبت شده است. در ابتدای سال ۲۰۲۱ ، این رقم به کمتر از ۲۲،۰۰۰ رسیده بود – فقط در مدت ۱۲ ماه ۲۱۴ درصد افزایش.

اقبال عموموی خودرو برقی در انگلیس

این افزایش بدان معناست که شمال غربی با وجود تأثیر بیماری همه گیر ویروس کرونا ، در طی سال گذشته سریعترین رشد را در بین مناطق انگلیس تجربه کرده است. جنوب غربی انگلیس با ۱۴۲ درصد افزایش در ثبت نام در رتبه دوم بالاترین رتبه قرار داشت ، در حالی که یورکشایر و هامبر با رشد ۱۳۲ درصدی سه تیم برتر را جمع کردند.

فقط در مدت ۱۲ ماه ، ثبت نام خودروهای برقی در شمال غربی انگلیس سه برابر شد.
بر اساس تجزیه و تحلیل جدید از شمال غربی انگلیس سریعترین رشد را در مالکیت اتومبیل های الکتریکی در هر نقطه از کشور تجربه می کند. در انتهای مخالف مقیاس ، شمال شرقی انگلیس و میدلندز غربی کمترین رشد را در ثبت نام EV داشتند. حتی در این صورت ، در هر دو منطقه ثبت نام ها به ترتیب ۴۵ و ۵۴ درصد افزایش چشمگیری داشته است.

ایرلند شمالی با وجود افزایش ۸۳ درصدی نسبت به ۱۲ ماه گذشته ، در آغاز سال ۲۰۲۱ فقط ۲۵۴۹ خودروی الکتریکی در جاده با حداقل خودروهای برقی همچنان منطقه است. جنوب شرقی انگلیس بالاترین جمعیت EV را دارد ، در ابتدای سال بیش از ۵۱،۲۰۰ وسیله نقلیه ثبت شده است. جنوب غربی انگلیس علی رغم وجهه روستایی ، با کمتر از ۲۸۰۰۰ وسیله نقلیه دوم بود.

جان ویلموت ، مدیرعامل Lease Loco گفت: “این ارقام DVLA نشان دهنده اختلاف زیادی بین مناطقی است که مصرف کنندگان نسبت به تعویض زودهنگام خود به وسایل نقلیه الکتریکی تعهد دارند و مناطقی که تعویض اتومبیل های الکتریکی به آنها نیاز دارد.” “اگر ثبت نام EV شتاب دهنده نشود و حرکت در مسیر انتشار” جاده به صفر “از بین رود ، دولت احساس فشار می کند.

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید