افزایش خرید خودرو برقی در انگلیس

افزایش مالکیت خودرو برقی در انگلیس

افزایش خرید خودرو برقی در انگلیس

افزایش خرید خودرو برقی در انگلیس، تنها در مدت 12 ماه ، ثبت نام خودروهای برقی در شمال غربی انگلیس سه برابر شد.
بر اساس تحلیل جدید ارقام دولت ، شمال غربی انگلیس سریعترین رشد در مالکیت اتومبیل های الکتریکی را در هر نقطه از کشور تجربه می کند. داده های به دست آمده از طریق درخواست آزادی اطلاعات توسط سایت مقایسه لیزینگ LeaseLoco ، تعداد وسایل نقلیه الکتریکی ثبت شده در منطقه را بیش از سه برابر در طول سال 2020 نشان می دهد.

در ابتدای سال گذشته ، اطلاعات آژانس صدور مجوز راننده و وسایل نقلیه (DVLA) نشان داد که بیش از 7000 وسیله نقلیه الکتریکی (EV) در شمال غربی انگلیس ثبت شده است. در ابتدای سال 2021 ، این رقم به کمتر از 22،000 رسیده بود – فقط در مدت 12 ماه 214 درصد افزایش.

اقبال عموموی خودرو برقی در انگلیس

این افزایش بدان معناست که شمال غربی با وجود تأثیر بیماری همه گیر ویروس کرونا ، در طی سال گذشته سریعترین رشد را در بین مناطق انگلیس تجربه کرده است. جنوب غربی انگلیس با 142 درصد افزایش در ثبت نام در رتبه دوم بالاترین رتبه قرار داشت ، در حالی که یورکشایر و هامبر با رشد 132 درصدی سه تیم برتر را جمع کردند.

فقط در مدت 12 ماه ، ثبت نام خودروهای برقی در شمال غربی انگلیس سه برابر شد.
بر اساس تجزیه و تحلیل جدید از شمال غربی انگلیس سریعترین رشد را در مالکیت اتومبیل های الکتریکی در هر نقطه از کشور تجربه می کند. در انتهای مخالف مقیاس ، شمال شرقی انگلیس و میدلندز غربی کمترین رشد را در ثبت نام EV داشتند. حتی در این صورت ، در هر دو منطقه ثبت نام ها به ترتیب 45 و 54 درصد افزایش چشمگیری داشته است.

ایرلند شمالی با وجود افزایش 83 درصدی نسبت به 12 ماه گذشته ، در آغاز سال 2021 فقط 2549 خودروی الکتریکی در جاده با حداقل خودروهای برقی همچنان منطقه است. جنوب شرقی انگلیس بالاترین جمعیت EV را دارد ، در ابتدای سال بیش از 51،200 وسیله نقلیه ثبت شده است. جنوب غربی انگلیس علی رغم وجهه روستایی ، با كمتر از 28000 وسیله نقلیه دوم بود.

جان ویلموت ، مدیرعامل Lease Loco گفت: “این ارقام DVLA نشان دهنده اختلاف زیادی بین مناطقی است که مصرف کنندگان نسبت به تعویض زودهنگام خود به وسایل نقلیه الکتریکی تعهد دارند و مناطقی که تعویض اتومبیل های الکتریکی به آنها نیاز دارد.” “اگر ثبت نام EV شتاب دهنده نشود و حرکت در مسیر انتشار” جاده به صفر “از بین رود ، دولت احساس فشار می کند.

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس