زیرساخت جدید وسایل نقلیه الکتریکی در آمریکا

زیرساخت وسایل نقلیه الکتریکی با ۱۵ میلیارد دلار پیشنهاد دو جانبه جدید ایالات متحده ، تخفیف جدید EV نیز بعداً ارائه می شود.

زیرساخت های وسایل نقلیه الکتریکی در یک پیشنهاد دو جانبه جدید ۱۵ میلیارد دلار بودجه دولت ایالات متحده دریافت می کنند. این مقدار کمتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود ، اما هنوز هم مقدار مناسبی است.

برخی از مخالفان EV پیش از این گفته اند که تخفیف پیشنهادی ۱۰،۰۰۰ دلاری EV در حال تعویق است ، اما ظاهراً هنوز تصویب هم نشده است.

در اوایل سال جاری ، بایدن ۱۷۴ میلیارد دلار سرمایه گذاری در زمینه وسایل نقلیه الکتریکی به عنوان بخشی از طرح زیرساخت جدید پیشنهاد داد.

انتظار می رفت که لایحه واقعی پس از طی مراحل قانونگذاری ، پیشنهاد سخاوتمندانه ای نداشته باشد.

اکنون ، به اندازه کافی مطمئن ، یک گروه دو حزب در سنای ایالات متحده چارچوب جدیدی را برای لایحه زیرساخت ها ایجاد کرده است و اکنون ۱۵ میلیارد دلار برای زیرساخت های EV شامل می شود. احتمال تصویب آن در سنا زیاد است.

این مبلغ ۷.۵ میلیارد دلار برای “زیرساخت های EV” نشان می دهد که مبلغی برای استقرار ایستگاه های شارژ و ۷.۵ میلیارد دلار دیگر برای اتوبوس های برقی و وسایل نقلیه ترانزیتی در نظر گرفته شده است.

با این حال ، بزرگترین سرمایه گذاری جدید الکتریکی که پیشنهاد شده است اصلاح اعتبار مالیاتی فدرال است.

این واقعیت که در چارچوب ذکر نشده است باعث شده است که برخی از مردم باور کنند که دیگر مورد بررسی قرار نمی گیرد ، اما وضعیت کمی پیچیده تر است.

انگیزه فعلی EV فدرال بخشی از قوانین مالیاتی است. اصلاحات باید مستقیماً به آن بپردازد و قبلاً چندین لایحه برای انجام این کار پیشنهاد شده است.

آخرین طرح ، لایحه جدید “انرژی پاک برای آمریکا” بود که از کمیته مالی سنای آمریکا عبور کرد و شامل تخفیف ۱۲.۵۰۰ دلار برای وسایل نقلیه کاملاً الکتریکی جدید است.

با این کار سقف ۲۰۰۰۰۰ مورد تحویل در ایالات متحده به ازای هر تولید کننده حذف می شود و در عوض ، یک دوره سه ساله از بین رفتن خودروهای الکتریکی با رسیدن به ۵۰٪ سهم بازار فروش اتومبیل های سواری جدید در ایالات متحده آغاز می شود.

 

ایستگاه‌های شارژ

 

نویسندگان

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here