تسلا تعداد بسیار زیادی اتومبیل برقی به چین ارائه می دهد

فروش تسلا در ماه مارس در چین افزایش یافته است و به این خودروساز کمک می کند تا مطابق شماره ثبت ، نتایج تحویل رکورد جدید خود را بدست آورد.

هفته گذشته ، تسلا نتایج تحویل ۲۰۲۱ مدل Q1 خود را منتشر کرد ، که حاکی از رکورد بیش از ۱۸۴،۰۰۰ ماشین الکتریکی تحویل شده است.

 تفاوت بین انتظارات و نتایج می تواند عملکرد قوی در چین باشد. تسلا فقط چند ماه پیش تولید مدل Y را در Gigafactory شانگهای آغاز کرد و سطح شیب دار تولید SUV برقی در چین می تواند تأثیر زیادی بر نتایج خودروساز داشته باشد.

تسلا تعداد بسیار زیادی اتومبیل برقی به بازارهای مصرفی چین رسانده است. در واقع این خودروساز در ژانویه کمی بیش از ۱۶۰۰ دستگاه SUV برقی مدل Y را در چین تحویل داده و در فوریه به سرعت ۴،۶۳۰ دستگاه تحویل مدل Y را تسریع کرد. اکنون با اعلام نتایج انجمن خودروهای مسافربری چین در ماه مارس ، صنعت خودرو در این کشور تأیید شد.آنها تأیید کردند که تسلا از ۴۶۳۰ مورد تحویل مدل Y در فوریه به ۱۰۱۵۱ مورد تحویل مدل Y در مارس رسیده است که این امر نشانگر افزایش چشمگیر فقط در سه ماه سال است.

طبق اطلاعات انجمن اتومبیل های مسافری چین ، تسلا ماه گذشته بیش از ۲۵۰۰۰ دستگاه خودروی سواری الکتریکی در کشور تحویل داده است که در مجموع بیش از ۳۵۰۰۰ وسیله نقلیه تحویل تسلا در ماه مارس تنها در چین بوده است. این میزان بیش از سه برابر تعداد وسایل نقلیه تسلا است که ماه گذشته در بازار تحویل شده است.

طی مراحل از تولید و تحویل ۰ تا ۱۰۰۰۰عدد مدل Y در هر ماه فقط در مدت سه ماه یک پیشرفت باورنکردنی به حساب می‌آید.

به نظر می رسد امسال تسلا فروش چشمگیر در مدل Y بازاری حتی بزرگتر از مدل ۳ در چین داشته باشد.

جای تعجب نیست اگر تسلا در نیمه دوم سال هر ماه ۵۰،۰۰۰ ماشین تمام الکتریکی در چین تحویل دهد.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید