تسلا تعداد بسیار زیادی اتومبیل برقی به چین ارائه می دهد

افزایش تقاضای EV

تسلا تعداد بسیار زیادی اتومبیل برقی به چین ارائه می دهد

فروش تسلا در ماه مارس در چین افزایش یافته است و به این خودروساز کمک می کند تا مطابق شماره ثبت ، نتایج تحویل رکورد جدید خود را بدست آورد.

هفته گذشته ، تسلا نتایج تحویل 2021 مدل Q1 خود را منتشر کرد ، که حاکی از رکورد بیش از 184،000 ماشین الکتریکی تحویل شده است.

 تفاوت بین انتظارات و نتایج می تواند عملکرد قوی در چین باشد. تسلا فقط چند ماه پیش تولید مدل Y را در Gigafactory شانگهای آغاز کرد و سطح شیب دار تولید SUV برقی در چین می تواند تأثیر زیادی بر نتایج خودروساز داشته باشد.

تسلا تعداد بسیار زیادی اتومبیل برقی به بازارهای مصرفی چین رسانده است. در واقع این خودروساز در ژانویه کمی بیش از 1600 دستگاه SUV برقی مدل Y را در چین تحویل داده و در فوریه به سرعت 4،630 دستگاه تحویل مدل Y را تسریع کرد. اکنون با اعلام نتایج انجمن خودروهای مسافربری چین در ماه مارس ، صنعت خودرو در این کشور تأیید شد.آنها تأیید کردند که تسلا از 4630 مورد تحویل مدل Y در فوریه به 10151 مورد تحویل مدل Y در مارس رسیده است که این امر نشانگر افزایش چشمگیر فقط در سه ماه سال است.

طبق اطلاعات انجمن اتومبیل های مسافری چین ، تسلا ماه گذشته بیش از 25000 دستگاه خودروی سواری الکتریکی در کشور تحویل داده است که در مجموع بیش از 35000 وسیله نقلیه تحویل تسلا در ماه مارس تنها در چین بوده است. این میزان بیش از سه برابر تعداد وسایل نقلیه تسلا است که ماه گذشته در بازار تحویل شده است.

طی مراحل از تولید و تحویل 0 تا 10000عدد مدل Y در هر ماه فقط در مدت سه ماه یک پیشرفت باورنکردنی به حساب می‌آید.

به نظر می رسد امسال تسلا فروش چشمگیر در مدل Y بازاری حتی بزرگتر از مدل 3 در چین داشته باشد.

جای تعجب نیست اگر تسلا در نیمه دوم سال هر ماه 50،000 ماشین تمام الکتریکی در چین تحویل دهد.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس