دوچرخه برقی جدید یکی از سبک ترین دوچرخه های الکترونیکی در جهان

دوچرخه برقی

دوچرخه برقی جدید یکی از سبک ترین دوچرخه های الکترونیکی در جهان

به تازگی دوچرخه برقی جدیدی معرفی شده است که می‌توان آن را یکی از سبک ترین دوچرخه های الکترونیکی جهان نامید.

شرکت Ribble با دوچرخه های سبک وزن بیگانه نیست. اکنون جدیدترین مدل این شرکت ، Ribble Endurance SL e Hero ، مارک تجاری را بیش از پیش مورد توجه  قرار داده است زیرا به یکی از سبک ترین دوچرخه های الکترونیکی در جهان تبدیل شده است.
HPS Domestique احتمالاً سبک ترین دوچرخه برقی فعلی است که فقط 8.5 کیلوگرم (18.7 پوند) دارد.

Hummingbird سبکترین دوچرخه الکترونیکی تاشو با 10.3 کیلوگرم (22.7 پوند) را دارد ، در حالی که Trek ادعا می کند سبکترین دوچرخه کوهستان برقی با سیستم تعلیق کامل را با 15.75 کیلوگرم (72.34 پوند) دارد.

این دوچرخه های الکترونیکی نمونه های برجسته ای از طراحی دوچرخه های سبک وزن هستند ، اما Ribble’s که مدل جدید خود را با نام Endurance SL e Hero و با وزن قابل توجه 10.5 کیلوگرم (23.1 پوند) رونمایی کرده ، از سایر مدل ها بسیار جلوتر است. در واقع این مدل سبک تر از تعداد زیادی دوچرخه فقط در نوع پدالی است.

Ribble با ترکیبی از سیستم مینیمال Mahle EBM X35 و سیستم دوچرخه الکترونیکی و همچنین یک قاب الیاف کربن فوق العاده سبک به این طراحی سبک دست یافته است. فیبر کربن به همین جا ختم نمی شود – همچنین در فرمان ، ساقه و چرخ ها ادامه می یابد.

سیستم دوچرخه الکترونیکی Mahle X35 یکی از محبوب ترین ها برای دوچرخه های فوق العاده سبک وزن و با کارایی بالا است ، مانند نمونه هایی که اسطوره دوچرخه سواری Gred LeMond طراحی کرده است.

سبک ترین دوچرخه های الکترونیکی در جهان

و اگر با دوچرخه الکترونیکی نسبتاً سنگین 13 کیلوگرمی (28.6 پوند) مشکلی ندارید ، قاب آلومینیومی Ribble Endurance AL e با قیمت مناسب تری 2،699 پوند (تقریباً 3،740 دلار)در اختیار مشتریان خواهد بود. حتی 13 کیلوگرم نیز برای یک دوچرخه جاده ای برقی کاملاً قابل قبول است.

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس