چگونه ماشین الکتریکی خود را در خانه شارژ کنیم

شارژ در منزل

چگونه ماشین الکتریکی خود را در خانه شارژ کنیم

بر خلاف اکثر دارندگان اتومبیل های بنزینی معمولی ، دارندگان EV می توانند در خانه “خودرو خود را شارژ کنند” – فقط لازم است به گاراژ خود بروند و آن را به برق متصل کنند. مالکان می توانند از یک خروجی استاندارد استفاده کنند که مدتی طول می کشد یا برای شارژ سریعتر یک شارژر دیواری نصب می کنند. تمام وسایل نقلیه الکتریکی با کیت اتصال خانگی سازگار با 110 ولت یا سطح 1 ارائه می شوند. این یک سیم کشی فانتزی است که به شما اجازه می دهد اتومبیل شما از یک طرف به یک خروجی استاندارد و از طرف دیگر به ماشین متصل شود.

شما می توانید با استفاده از یک شارژر خانگی اختصاصی ، یک ماشین برقی را در خانه شارژ کنید (یک پلاگین 3 پین استاندارد با کابل تجهیزات تأمین وسایل نقلیه الکتریکی (EVSE) فقط باید به عنوان آخرین چاره استفاده شود).

رانندگان اتومبیل الکتریکی برای بهره مندی از سرعت شارژ سریعتر و ویژگی های ایمنی داخلی ، یک نقطه شارژ خانگی را انتخاب می کنند.

شارژ خانگی

شارژ اتومبیل برقی مانند شارژ تلفن همراه است – یک شبه به برق متصل شوید و در طول روز شارژ کنید.
برخی از تعرفه های برق در دوره های خاص (معمولاً در اواخر شب) برق بسیار ارزان تری را ارائه می دهند و برنامه ریزی برای شارژ ماشین شما ، یا از طریق برنامه Pod Point یا خود ماشین می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند.

نحوه شارژ اتومبیل برقی در خانه

برای شارژ ماشین الکتریکی در خانه ، باید محل شارژ منزل را در جایی که ماشین الکتریکی خود را پارک می کنید نصب کنید. می توانید از کابل منبع تغذیه EVSE برای یک سوکت پلاگین 3 پین به عنوان پشتیبان تهیه گاه به گاه استفاده کنید.

معمولاً رانندگان یک نقطه شارژ خانگی اختصاصی انتخاب می کنند زیرا سرعت آن سریعتر است و از ویژگی های ایمنی داخلی برخوردار است.
شارژر خانگی به یک واحد جمع و جور ضد آب و هوا گفته می شود که با کابل شارژ متصل یا سوکت برای اتصال کابل شارژ قابل حمل به دیواری نصب می شود.
نقاط شارژ اختصاصی منزل توسط نصب کنندگان متخصص واجد شرایط مانند Pod Point نصب می شوند.

نکته: یک ماشین الکتریکی دارای اتصال نوع 1 یا نوع 2 است و شما باید یک شارژر خانگی سازگار با آن انتخاب کنید. برای سهولت کار ، ما به طور خودکار مطمئن می شویم که هنگام سفارش ، شارژ مناسب برای وسیله نقلیه خود دریافت کنید.

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس