خودروهای الکتریکی واجد شرایط اعتبار مالیاتی فدرال ایالات متحده

سوال بسیار مهمی که در اینجا مطرح می‌شود این است که کدام خودروهای الکتریکی هنوز واجد شرایط اعتبار مالیاتی فدرال ایالات متحده هستند؟

با افزایش فروش وسایل نقلیه الکتریکی در سال ۲۰۲۱ ، بسیاری از مشتریان جدید و احتمالی در مورد واجد شرایط بودن اعتبار مالیاتی فدرال برای وسایل نقلیه الکتریکی ابهاماتی دارند.

هدف این است که اطمینان حاصل شود که شما حداکثر ارزش سرمایه گذاری آگاهانه و شراکت در حذف کربن خود را دریافت می کنید به این دلیل که اکنون شما در مسیر سبز شدن جهان و حذف گازهای مخرب قرار گرفته اید.

اعتبار مالیاتی فدرال برای خودروهای الکتریکی چگونه عمل می کند

از نظر تئوری این ایده کاملاً ساده و قابل فهم است – طبق گفته وزارت انرژی ایالات متحده: “همه خودروهای برقی و پلاگین هیبریدی که در سال ۲۰۱۰ یا بعد از آن خریداری شده اند ممکن است دارای اعتبار مالیات بر درآمد فدرال تا ۷۵۰۰ دلار باشند.”

اعتبار مالیات فدرال چقدر است؟

مهمتر از همه ، درک سه کلمه کوچک دولت در مقابل اعتبار ۷،۵۰۰ دلار – “ممکن” و “حداکثر” است. همانطور که برای شما ممکن است واجد شرایط حداکثر ۷۵۰۰ دلار اعتبار مالیاتی فدرال برای خودروی الکتریکی خود باشید. در نگاه اول ، این اعتبار ممکن است یک نرخ ثابت به نظر برسد ، اما متأسفانه اینطور نیست.

سرمایه گذاری آگاهانه

در حالی که مبلغ اعتبار براساس اندازه باتری است ، مبلغ اعتباری که می توانید دریافت کنید کاملاً بر اساس مالیات بر درآمد فدرال شما است و به همین ترتیب اجرا می شود. به عنوان مثال ، اگر شما یک Nissan LEAF داشته باشید و بگویید ، ۳۵۰۰ دلار مالیات بر درآمد امسال ، پس این اعتبار مالیات فدرال است که دریافت خواهید کرد. اگر ۱۰ هزار دلار مالیات بر درآمد فدرال داشته باشید ، واجد شرایط اعتبار کامل ۷۵۰۰ دلاری خواهید بود.

ابتدا بدانید که این اعتبارات مالیاتی فدرال برای همیشه دوام نخواهند داشت و ممکن است قبلاً برای وسیله نقلیه شما منقضی شده باشد. با افزایش تقاضا برای وسایل نقلیه الکتریکی ، فروش برخی تولیدکنندگان را به آستانه از پیش تعیین شده فروش واجد شرایط سوق می دهد. به عنوان مثال ، خودروساز آمریکایی تسلا در بالای ۲۰۰۰۰۰ دستگاه الکتریکی پلاگین واجد شرایط فروخته شده در چند سال پیش قرار گرفت و در نتیجه دیگر واجد شرایط اعتبار مالیاتی فدرال نیست.

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید