آئودی e-tron GT و رضایت مصرف کنندگان

اولین تست رانندگی ۲۰۲۲ آئودی RS e-tron GT با موفقیت انجام شد . این خودرو در عمل مانند یک موشک لوکس است.

آئودی RS e-tron GT یک ماشین الکتریکی با کارایی بالا و مبتنی بر همان پلت فرم فولکس واگن و پورشه تایکان است. برداشت زیبای آئودی از پلت فرم در درخشندگی آن از نمای بیرون و در داخل بیشتر احساس یک سدان لوکس را به راننده می‌دهد. از نظر عملکرد ، یک ابرخودروی ۶۳۷ اسب بخاری است که با سرعت ۳ ثانیه ۰-۶۰ و حداکثر سرعت بیش از ۱۵۰ مایل در ساعت از هر چهار چرخ بزرگ ۲۱ اینچی آن ارائه می شود. آئودی e-tron GT و رضایت مصرف کنندگان نتیجه اولین تست واقعی است.

درست مانند Taycan ، دارای باتری لیتیوم یون ۹۳.۴ کیلووات ساعت با یک سیستم ۸۰۰ ولت قادر به شارژ تا ۲۷۰ کیلووات است. جالب اینجاست که آئودی به تعهد خود در مورد بروزرسانی سریعتر شارژ باتری ۳۵۰ کیلووات در آینده متعهد نشده است. آئودی با توجه به تریم ، برد ۲۳۲-۲۳۸ مایل را برای GT تخمین می زند ، که به طور قابل توجهی بیشتر از پورشه است ، که محافظه کارانه می گوید:

این ماشین هم ارزان نیست. آئودی گزینه RED را که پورشه در ترکیب خود قرار داد ، منتقل کرد و بنابراین قیمت آن از ۱۰۰۰۰۰ دلار بالاتر شروع می شود. نسخه RS که رانندگی آن تست شده است حدود ۱۴۰،۰۰۰ دلار است. آئودی e-tron GT و رضایت مصرف کنندگان

 

آئودی تمام برقی

طراحی آئودی RS e-tron GT

مدل های آمریکایی با چرخ های استاندارد ۲۰ اینچی آلیاژی ۵ پره دو لبه با رنگ خاکستری به بازار می آیند. وسایل نقلیه مجهز به بسته عملکرد دارای چرخ های آلیاژی ۵ اینچ دو بلند ۲۰ اینچی با رنگ سیاه هستند. RS e-tron GT با چرخ های استاندارد ۲۰ اینچی ۵ پره AERO یا چرخ های ۲۱ اینچی موجود ارائه می شود.
استاندارد برای مدل های RS e-tron GT یک سقف فایبرگلس تقویت شده با فیبر کربن سبک ، با مقاومت بالا و پنج لایه است – اولین بار برای یک خودروی آئودی و یک ویژگی منحصر به فرد چراغ های جلو با طراحی ماتریس HD با نور لیزر آئودی برای دید بیشتر در پرتو نور موجود است.

 

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید