ایستگاه شارژ “Energy Superhub”

تسلا و Fastned  با همکاری هم ایستگاه شارژ “Energy Superhub” را ایجاد می کنند.

تسلا و Fastned ، یک شبکه شارژ هلندی ، در حال ایجاد آنچه که آنها می گویند ‘Energy Superhub’ ، یک ایستگاه بزرگ شارژ با برند دوگانه که در  آکسفورد واقع شده است.

Fastned یک شرکت مستقر در هلند است که طی چند سال گذشته در سایر بازارهای اروپا نیز گسترش یافته است.

در حالی که دارندگان تسلا غالباً به ایستگاه های شارژ خود تسلا پایبند هستند ، Fastned در ابتدا سعی کرد با اضافه کردن آداپتورهای تسلا CHAdeMO به ایستگاه های خود ، رانندگان تسلا را مجذوب خود کند.

اکنون که تسلا از استاندارد CCS در اروپا استفاده می کند ، همکاری حتی راحت تر است و سال گذشته یک مرکز شارژ سریع در آلمان افتتاح کرد.

“Fastned ، شرکت شارژ سریع اروپا ، با همکاری شورای شهر آکسفورد ، Pivot Power و Wenea یکی از بزرگترین ایستگاه های شارژ سریع آن را در Energy Superhub Oxford آینده تولید و اداره می کنند. ایستگاه Fastned حداکثر ۱۴ شارژر سریع خواهد داشت و ۱۲ سوپرشارژر تسلا در محل وجود دارد. این یکی از قدرتمندترین مراکز شارژ وسایل نقلیه الکتریکی در اروپا خواهد بود که حداکثر ۱۰ مگاوات نیرو برای گسترش آینده در دسترس دارد. این اولین سایت از تعدادی سایت مشابه است که توسط Pivot Power در سراسر انگلستان برنامه ریزی شده است. Energy Superhub در جاده کمربندی آکسفورد واقع شده و با تاسیسات Redbridge Park and Ride ادغام شده است. قرار است مرکز در پایان سال ۲۰۲۱ باز شود. “

میشیل لنگزال ، مدیرعامل Fastned ، در مورد اعلامیه جدید اظهار داشت:

“مأموریت ما سرعت بخشیدن به حرکت به سمت تحرک الکتریکی با آزادی درایورهای برقی است. رانندگان EV این آزادی را تجربه می کنند که بدانند شارژ سریع و راحت در همه جا وجود دارد. Energy Superhub Oxford یک ابتکار عالی شورای شهر است که ما را در تلاش برای دستیابی به آن هدف پشتیبانی می کند. ما به صدها نفر دیگر احتیاج داریم و بنابراین با مالکان زمین و شرکایی مانند Pivot Power در سراسر انگلستان همکاری خواهیم کرد. ایستگاه های بزرگ تنها راه برای تأمین ظرفیت شارژ برای تعداد فزاینده ای از ماشین های الکتریکی است که به جاده های ما می آیند. “

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید