تخته موج سواری برقی جدید

تخته موج سواری برقی

تخته موج سواری برقی جدید

 تخته موج سواری برقی جدید با سرعت 34 مایل در ساعت دارای فرمان است

یک وسیله نقلیه آبی شخصی که به نظر می رسد جنبه های تخته های کف آب ، تخته های موج سواری و جت اسکی را در بی نظیرترین اسباب بازی آبی که مدتهاست دیده ام ، ترکیب می کند.

این دستگاه با نام  HydroFlyer از ایده مبتکر مخترع کانادایی ، جری مک آرتور ، و با مشارکت تولید کننده پیشرو در تولید مواد ضد فویل Unifoil ، به تازگی به بهره برداری رسیده است.

از نظر ظاهری مانند یک تخته موج سواری برقی معمولی به نظر می رسد ، با این تفاوت که دارای یک ساقه و مجموعه ای از دسته هایی است که از کمان خارج می شوند.

تخته موج سواری جدید

در زیر سطح یک هیدروفویل قرار دارد که موتور الکتریکی و پروانه را نیز در خود جای داده است.

با درایو الکتریکی خود به سوخت و بدون سر و صدا احتیاج ندارد و امکان کروز خاموش و بدون آلودگی روی سطح یا بالای آب را فراهم می کند.

برای درک بهتر این اختراع جدید به فیلم زیر مراجعه کنید.

در مورد HydroFlyer ، فرمان های اضافه شده سبب ثبات بیشتر سازه می‌شود و همچنین ایمنی بیشتری نیز در زمان حرکت ایجاد می‌کند.

کاربران جدید اظهار داشتند که یادگیری ایمن تر ، کنترل بیشتر و سرعت بیشتر از مزایای آن به شمار می‌آید. یادگیری این طراحی HydroFlyer برای مبتدیان آسان تر است ، در حالی که به موج سواران حرفه ای پیشرفته امکان اجرای مانورهای شدیدتر را نیز می دهد. در حال حاضر این وسیله برقی جدید با استقبال زیادی در بین طرفداران موج سواری مواجه شده است و به دلیل امنیت بالاتر و سهولت یادگیری طیف مصرف کنندگان با سن کمتر نیز مشاهده می‌شوند.

نوآوری های هر روزه در صنعت وسایل نقلیه و تفریحی برقی سبب استقبال بیشتر مشتریان در این حوزه می‌باشد.

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس