فروش چشمگیر خودروهای برقی ولوو

فروش چشمگیر خودروهای برقی ولوو ، در واقع ولوو در ماه مه ۲۰۲۱ بیش از ۱۵۰۰۰ ماشین پلاگین فروخت. این میزان بالاترین سهم را در اروپا دارد –  در واقع ۴۰٪ از حجم بازار.

شرکت ولوو گزارش می دهد که فروش جهانی آن در ماه مه ۴۳ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته و این یازدهمین ماه متوالی رشد است. ولوو تقاضای شدید در ایالات متحده ، بهبودی ناشی از کاهش فروش در اروپا (COVID-19) و افزایش مداوم در چین را یادآوری می کند.

فروش اتومبیل الکتریکی پلاگین ، همراه با شارژر ، ۲۳.۷٪ بود که به معنای کمتر از ۱۵۲۰۰ دستگاه است. حدس می زنیم بیشتر هیبریدهای پلاگین باشد ، اما به هر حال ، این یکی از بالاترین نتایج در صنعت است.

این سهم بالایی است اما به اندازه چند ماه دیگر در اوایل سال جاری نیست و اوج آن در فوریه با ۲۶.۶ درصد است.

از حدود چند سال پیش تا به امروز ، ولوو بیش از ۷۷۰۰۰ ماشین الکتریکی پلاگین فروخته است که یک چهارم کل حجم آن است.

ولوو ماشین برقی

“فروش سری شارژ مدل های شارژی ، با یک پیشرانه کاملاً برقی یا پلاگین هیبریدی ، در ماه مه در اروپا همچنان پابرجا بود و ۴۰ درصد از فروش کل شرکت را در منطقه نشان می داد. به دنبال فروش زیاد رشد در ایالات متحده ، وسایل نقلیه شارژ ۲۰.۸ درصد از کل فروش آن را به خود اختصاص داده است. در سطح جهانی ، ماشین های شارژ ۲۳.۷ درصد از کل فروش را در ماه مه به خود اختصاص داده اند. “

سهم شارژ بیشترین در اروپا است: ۴۰٪ در ماه مه. یعنی حدود ۹،۹۰۰ واحد. در ایالات متحده ۲۰.۸٪ یا حدود ۲۷۵۰ است.

ما می توانیم انتظار داشته باشیم که به زودی عمده فروش ولوو در اروپا به لطف معرفی ولوو XC40 شارژ تمام برقی و نسخه جدید شارژ ولوو C40 به صورت پلاگین انجام می شود. بازارهای دیگر دنبال خواهند کرد.

ما اکنون مشتاق هستیم ببینیم ولووی الکتریکی بعدی چه خواهد شد: سری ۶۰ یا شاید سری ۹۰؟ ولوو مجبور است برای حفظ رقابت با موج جدید BEV ها ، بر اساس سیستم عامل های اختصاصی ، پدیده خاصی معرفی کند.

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید