پیکاپ برقی ۲۰۰۰ دلاری

پیکاپ برقی ۲۰۰۰ دلاری در واقع خودروی برقی بسیار جالب عجیب و غریب Alibaba در واقع یک پیکاپ تمام برقی ۲۰۰۰ دلاری است.

از زمان رونمایی این پیکاپ برقی جالب و جذاب در واقع جزو سری وسایل نقلیه الکتریکی هفته بسیار معروف Alibaba ، علاقه مندان به این خودرو افزایش یافته است. این کامیون برقی چینی با نام مدل CLZ-009 عرضه می شود.

اما من برای این خودرو کوچک ۲۰۰۰ دلار در نظر گرفته ام که به لطف زمان کار ۱۵ روزه کارخانه ، احتمالاً خیلی زودتر می تواند برسد.

و بله ، ممکن است با پیکاپ های بزرگتر برقی قابل مقایسه نباشد. ابعاد آن فقط ۳.۵ متر طول (۱۱’۶ ″) و ظرفیت بار ۴۰۰ کیلوگرم (۸۸۰ پوند) دارد ، اما از آنجایی که قیمت و ویژگی های بسیار مناسبی دارد مورد توجه قرار گرفته است. ظاهر و ظرفیت ابن پیکاپ برقی در مقابل قیمت آن واقعا مزیت به حساب می‌آید و تاکنون علاقه مندان بسیاری از خودروهای برقی را به خود جذب کرده است.

خودروی کوچک برقی

همانطور که مشخص است ، با این پیکاپ کوچک می توان با یک موتور ۳۰۰۰ وات (جمعا چهار اسب بخار!) که حداکثر سرعت ۴۵ کیلومتر در ساعت (۲۸ مایل در ساعت) را فراهم می کند ، حداکثر قدرت را داشت.

این خودروی تمام برقی از یک باتری SLA یا Li-ion با پیکربندی ۶۰V 80Ah برای ظرفیت ۴.۸ کیلووات ساعت برخوردار است. که منجر به برد بین ۷۰-۱۳۰ کیلومتر (۴۳-۸۰ مایل) می شود.

چرخ های کوچک شامل ترمزهای دیسکی هیدرولیک هستند ، نه این که شما باید از سرعت فوق العاده بالا متوقف شوید.

شما حتی انبوهی از ویژگی های فانتزی استاندارد بدر این خودروی جدید خواهید دید ، از جمله شیشه های برقی ، برف پاک کن جلو ، بخاری برقی ، دوربین پشتیبان ، سقف / قفسه بار در تختخواب و چراغ های خارج از جاده نصب شده روی سقف.

ایستگاه‌های شارژ

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید