تسلا آداپتور شارژ جدید CCS را معرفی کرد

تسلا آداپتور شارژ جدید , زمان راه اندازی در آمریکای شمالی , ایستگاه شارژ

تسلا آداپتور شارژ جدید CCS را معرفی کرد اما هنوز زمان راه اندازی در آمریکای شمالی و نحوه عرضه آن مشخص نیست.

تسلا موتورز آداپتور شارژ CCS جدید خود را رونمایی کرده است ، این محصول جدید می تواند با اتصال اختصاصی خود کار کند.

با عرضه مدل 3 و Supercharger V3 آن در اروپا ، تسلا استاندارد اصلی شارژ خود را به CCS تغییر داد.

این خودروساز سرانجام یک آداپتور CCS را برای دارندگان مدل S و Model X راه اندازی کرد تا بتوانند از شبکه های ایستگاه شارژ CCS در حال رشد و توسعه روز افزون استفاده کنند.

تسلا آداپتور CCS نوع 2 (اتصال استاندارد شارژ در اروپا) را ساخته است که در برخی از بازارها و فروشگا ها در دسترس قرار دارد ، اما هنوز استفاده این آداپتور را برای اتصال اختصاصی محصولات خود ، در آمریکای شمالی و فروشگاه هایش در هاله از ابهام است. این امر باعث شد که صاحبان تسلا در آمریکای شمالی نتوانند از رشد شبکه های شارژ شخص ثالث با استفاده از استاندارد CCS بهره ببرند.

چندی پیش تسلا رسما اعلام کرد که این آداپتورها را حداقل در نیمه اول سال 2021 در کره جنوبی راه اندازی خواهد کرد.

دارندگان تسلا در کره جنوبی گزارش می دهند که ایمیل زیر را دریافت کرده اند: در نیمه اول سال 2021 ، تسلا کره رسما آداپتور شارژ CCS 1 را راه اندازی می کند.

دارندگان تسلا می توانند به راحتی وسایل نقلیه خود را در 33 ایستگاه شارژ واقع در قلب حمل و نقل کره جنوبی و بیش از 150 مرکز شارژر مستقر در هتل ها و رستوران های معروف شارژ کنند. علاوه بر این ، آداپتور شارژ CCS1  در واقع برای افزایش تجربه مشتری با دسترسی گسترده به شبکه های شارژ عمومی در سراسر کشور کره جنوبی ، منتشر می شود.

 

[cycloneslider id=”42″]

 

گرچه این راه اندازی در آمریکای شمالی در حال حاضر شروع نشده است، اما اولین بار است که تسلا تأیید می کند که می خواهد یک آداپتور برای CCS به اتصال اختصاصی خود که برای وسایل نقلیه در ایالات متحده و کانادا استفاده می شود ، تولید کند.

 

 

ایستگاه‌های شارژ

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس