خودروی برقی جدید 25000 دلاری تسلا در سال 2023

خودرو جدید بدون فرمان تسلا

خودروی برقی جدید 25000 دلاری تسلا در سال 2023

خودروی برقی جدید 25000 دلاری تسلا در سال 2023، تسلا قصد دارد خودروی برقی 25000 دلاری خود را در سال 2023 عرضه کند. و به احتمال زیاد فرمان نخواهد داشت. ایلان ماسک به کارکنان تسلا گفته است که این خودروساز قصد دارد خودروی برقی خود را که قبلاً اعلام شده بود 25000 دلار قیمت گذاری شده است در سال 2023 عرضه کند. مدیرعامل اشاره کرد که ممکن است این خودروی جدید حتی به فرمان مجهز نباشد.

ایلان ماسک ، مدیرعامل اعلام کرد که تسلا یک خودروی برقی 25000 دلاری خواهد ساخت.

مدیرعامل در این اطلاعیه اظهار داشت:

تسلا یک خودروی برقی قوی 25000 دلاری تولید می کند که یک سیستم کاملاً مستقل دارد.

وی تصریح کرد که این قیمت جدید از طریق سلول جدید باتری تسلا و تولید باتری به دست می آید ، که می تواند هزینه باتری را تا 50 درصد کاهش دهد.

خودروی برقی 25000 دلاری تسلا ، که اغلب از آن با عنوان “تسلا مدل 2” یاد می شود ، به هاچ بک الکتریکی جدیدی تشبیه شده است که تسلا قصد دارد آن را در گیگافکتوری شانگهای در چین تولید و به صورت جهانی صادر کند.

سال گذشته ، تسلا از برنامه های خود برای ایجاد یک مرکز تحقیق و توسعه جدید در چین برای ساخت خودروی برقی “به سبک چینی” خبر داد.

تسلا تابستان سال گذشته شروع به دریافت طرح های مربوط به خودروی برقی کوچک خود در چین کرد و کمی بعد برای این برنامه استخدام کرد.

در آن زمان ، این خودروساز همچنین طراحی اولیه یک هاچ بک کوچک برقی را منتشر کرد. این باعث شد بسیاری فکر کنند که طراحی و عامل شکل گیری تسلا در خودروی برقی آینده است:

اخیراً در مورد برخی گزارش های رسانه ای از چین ادعا شده است که تولید مدل 2 می تواند به طور فوری آغاز شود.

خودروی جدید تسلا

در سال 2019 ، تسلا از تصویری از یک وسیله نقلیه بدون فرمان و پدال رونمایی کرد و گفت که هدف این است که چنین خودرویی را ظرف دو سال آینده تولید کند.

در این جلسه ، مدیرعامل گفت که تسلا برای خودمختاری کامل برای خودروی برقی جدید 25000 دلاری شرط بندی کرده است.

در حال حاضر تسلا در تلاش است تا نرم افزار بتا کامل خودران خود را تا پایان ماه به ناوگان وسیع خود در ایالات متحده عرضه کند.

هنگامی که نرم افزاری که هنوز نیاز به توجه راننده دارد از دسترس خارج شد ، تسلا آن را با استفاده از داده های ناوگان بهبود می بخشد و سعی می کند چندین بار از رانندگان انسانی ایمن تر باشد تا بتواند از تأیید مقررات برای استفاده از آن به عنوان یک سیستم کامل خودران استفاده کند.

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس