مدل S جدید تسلا

تسلا مدل S جدید اکنون سریعترین خودروی تولیدی در جهان است. مدل S P100D با حالت Ludicrous با سرعت ۰-۶۰ مایل در ساعت ۲.۵ * ثانیه ، سومین خودروی سریع تولید با شتاب است. با این وجود ، هر دو خودروی LaFerrari و Porsche 918 Spyder دارای وسایل نقلیه محدود و میلیون دلاری بودند و نمی توان آنها را خریداری کرد. در حالی که این اتومبیل ها دو صندلی کوچک هستند و فضای چمدان بسیار کمی دارند ، مدل چهار چرخ متحرک برقی خالص مدل S P100D دارای چهار درب ، صندلی های تا ۵ بزرگسال به علاوه ۲ کودک و ظرفیت بار استثنایی است.

باتری ۱۰۰ کیلووات ساعتی نیز افزایش قابل ملاحظه ای را به میزان تقریبی ۳۱۵ مایل در چرخه EPA و ۶۱۳ کیلومتر در چرخه NEDC افزایش می دهد ، و این اولین کسی است که فراتر از ۳۰۰ مایل است و طولانی ترین برد تولید خودرو الکتریکی است.

بسته باتری بزرگتر نیز در Model X موجود است و سریعترین SUV جهان را حتی سریعتر می کند. مدل X P100D با حالت Ludicrous در عرض ۲.۹ * ثانیه به سرعت ۶۰ مایل در ساعت می رسد و با یک بار شارژ تا ۲۸۹ مایل EPA تخمین زده شده و ۵۴۲ کیلومتر در چرخه NEDC را طی می کند. مدل X همچنین یک SUV برقی خالص است و می تواند تا هفت بزرگسال را در خود جای دهد.

مدل S و مدل X مهندسی شده اند تا ایمن ترین اتومبیل های جاده باشند و بالاترین رتبه را از NHTSA کسب کنند. هر دو برای آزادی سفر در مسافت های طولانی بصورت رایگان به شبکه تسلا سوپرشارژر دسترسی دارند. و هر تسلا با به روزرسانی رایگان در هوا با گذشت زمان بهبود می یابد.

مدل اس تسلا

مشتریان تسلا که P90D Ludicrous را سفارش داده اند ، اما تحویل نگرفته اند ، می توانند با بسته ۱۰۰۰۰ دلار به بسته ۱۰۰ کیلووات ساعت ارتقا پیدا کنند. دارندگان Ludicrous P90D موجود همچنین می توانند به بسته ۱۰۰ کیلووات ساعتی ارتقا یابند ، اما با پرداخت ۲۰۰۰۰ دلار ، زیرا بسته استفاده شده ۹۰ کیلووات ساعتی آنها باید بازیافت شود.

اگرچه P100D Ludicrous به طور واضحی وسیله نقلیه گران قیمت است ، اما ما می خواهیم تأکید کنیم که هر فروش کمک می کند تا هزینه تسلا مدل ۳ کوچکتر و مقرون به صرفه تری که در دست ساخت است پرداخت شود. بدون مشتریانی که مایل به خرید مدل های گران قیمت S و X هستند ، نمی توانیم بودجه توسعه مدل ۳ با قیمت مناسب تر و ارزان تر را تأمین کنیم.

 

ایستگاه‌های شارژ

 

نویسندگان

LEAVE A REPLY

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید