به روز رسانی نرم افزار جدید بازی های داخل خودروهای برقی فورد

نرم افزار بازی جدید فورد

به روز رسانی نرم افزار جدید بازی های داخل خودروهای برقی فورد

فورد همانند تسلا در پی به روز رسانی نرم افزارهای بازی داخل ماشین‌های الکتریکی است.

فورد در خودروهای کراس اوور برقی ماستنگ Mach-E و پیکاپ F150 ، به روزرسانی نرم افزاری انجام داده است. این خودروساز از ظرفیت جدید نرم افزاری هوایی خود برای دنبال کردن تسلا در بازی های داخل اتومبیل و افزودن آمازون الکسا استفاده می کند.

اکنون ، چندین خودروساز دیگر نیز با به روزرسانی های نرم افزاری هوایی خود از جمله فورد در پی ایجاد و گسترش ویژگی بازی های داخل خودروهای برقی هستند.

 فورد خودروساز مستقر در میشیگان پیش از این برنامه خود را برای به کار بردن این فناوری که آن را Ford Power-Up می نامد ، ابتدا در خودروهای ماستنگ Mach-E و F150 عملی کرد.

به عنوان مثال ، اخیراً اعلام شد که می خواهد سیستم کمکی راننده BlueCruise جدید خود را از طریق این فناوری تحت آزمون قرار دهد.

آپدیت جدید نرم افزار فورد

اکنون ، فورد ویژگی های جدیدی را که از طریق Power-Up ارائه می شوند ، از جمله برنامه اسکچ جدید و “بازی ساده” – هر دو موردی که تسلا قبلاً در وسایل نقلیه خود گنجانده بود – اعلام کرد.

“پیشرفت Ford Power-Up از اواخر ماه مارس به بیش از 100000 مشتری 2021 F-150 و ماستنگ Mach-E ارسال شده است. اسکچ جدید برای طراحی صفحه لمسی و بازی های ساده به زودی به ماستنگ Mach-E می آید. “

این خودروساز همچنین اعلام کرد که فناوری Alexa voice AI آمازون را ادغام خواهد کرد:
“پیشرفتهای Ford Power-Up شامل آنچه در نظر گرفته شده است گسترده ترین صنعت در زمینه تجربه جدید هندزفری داخلی و یکپارچه آمازون الکسا خواهد بود ، و همزمان دسترسی حداکثر سه ساله به ویژگیهای اصلی را ارائه می دهد. شرکت ها قصد دارند در شش سال آینده برای ارائه ویژگی های پیشرفته و خدمات تجاری جدید با هم همکاری کنند. “
فورد توضیح می دهد که رانندگان با الکسا در داخل وسایل نقلیه چه کاری می توانند انجام دهند:
”مشتریان فورد می توانند در داخل وسیله نقلیه خود از الکسا بخواهند دستگاه های هوشمند را کنترل کند ، تماس برقرار کند ، مکان پارک را پیدا کند و موارد دیگر. قابلیت های الکسا که از طریق فناوری SYNC 4 ارائه می شود ، راحتی تعاملات بدون صدا و ایجاد صدا را فراهم می کند – نیاز رانندگان برای مشاهده یا لمس صفحه نمایش را به حداقل می رساند و به آنها کمک می کند تا دستان خود را روی چرخ و چشم های خود را به جاده نگه دارند. مشتریان می توانند به طور طبیعی با وسایل نقلیه خود تعامل داشته باشند و جملاتی مانند “الکسا ، نزدیکترین پمپ بنزین را پیدا کن” یا “الکسا ، لیست پخش سفر جاده ای من را بازی کن” یا “الکسا ، مادر را صدا کن.”

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس