اسکوترهای برقی جدید Bird

اسکوتر برقی

اسکوترهای برقی جدید Bird

مجموعه Bird اسکوتر برقی کاملاً جدیدی را به بازار عرضه کرد.

اسکوترهای برقی Bird تقریبا همه جا و در همه سنین قابل استفاده هستند. بیش از 200 شهر در سراسر جهان با استقبال خریداران روبرو هستند و به اسکوترسواران این امکان را می دهد که هرچند دقیقه یک چرخ دو چرخ کوچک برقی را اجاره کنند. این شرکت طی چهار سال گذشته چندین طراحی برای سخت افزار خود انجام داده است و اکنون جدیدترین اسکوتر Bird به تازگی رونمایی شده است: Bird Three.

bird

 این محصول جدید بر سه اصل مهم استوار است : پایداری ، ایمنی و فناوری.

مدیر ارشد وسایل نقلیه برقی Bird، اسکات راشفورت توضیخ داد:

“تأثیرات محیطی یک اسکوتر مستقیماً به عمر آن و باتری هوشمند آن مربوط می شود. به همین دلیل هر وجه از  محصول جدید یعنی Bird Three به طرز متفکرانه ای طراحی و آزمایش دقیق شده است تا این وسیله نقلیه برای سالها ایمن کار کند. ما ویژگی های جدیدی مانند دریچه گاز ، دو سنسور اتومبیل ، فاصله دو محور طولانی تر و پایدارتر و ترمزهای مستقل دوگانه به روز شده را اضافه کرده ایم تا Bird Three بهترین میکرو EV برای نیازهای شهرها و سواران باشد. “

اولین تغییر اساسی که راکبان مشاهده و احساس می کنند ، اندازه بزرگتر اسکوتر است که اکنون دارای یک عرشه بلندتر و دسته فرمان گسترده تر است.

این دسته های فرمان همچنین دارای یک پوشش ضد میکروبی برای جلوگیری از انتقال بیماری هستند – ترفند جالبی که از زمان شیوع COVID-19 بیشتر شاهد آن هستیم.

به روزرسانی بزرگ بعدی ، یک باتری داخلی در اندازه بزرگ است. بسته 1 کیلووات ساعتی بسیار بزرگتر از چیزی است که در یک اسکوتر برقی معمولی پیدا می کنید و به این معنی است که Bird Three برای حمل و شارژ کردن به سفرهای کمتری احتیاج دارد.

همانطور که شرکت توضیح داد:

“باتری اسکوتر مستقیماً با تأثیرات زیست محیطی آن در ارتباط است و کسانی که باتری کمتری دارند به شارژ مکرر بیشتری نیاز دارند و در هر بار شارژ کمتر به شارژ می پردازند. اسکوترهایی که دارای باتری های قابل تعویض هستند می توانند با ایجاد نیاز به تخمین 1.5 تا 2 باتری در هر خودرو ، مسئله را افزایش دهند و میزان انتشار گازهای گلخانه ای را افزایش دهند. به عبارت دیگر ، باتری های کوچکتر و قابل تعویض منجر به افزایش تولیدات کلی می شوند و برای بازیابی ، تعویض و شارژ اسکوترها به مایل های بیشتری برای پیمودن مسافت نیاز دارند. “

 

 

ایستگاه‌های شارژ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبارفناوریاطلاعاتتماس